AJet Müşteri Hizmetleri İletişim

Ajet müşteri hizmetleri yazımıza hoş geldiniz. Biliyorsunuz ki çok kısa zaman önce Anadolu Jet firması isim değişikliğine giderek AJet oldu. Biz de siz değerli ziyaretçilerimiz için bir yazı yazmaya karar verdik. AJet müşteri temsilcisi ile iletişim için tüm yolları bu yazımızda anlatacağız.

AJet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AJet’in tüm iletişim numaraları için doğru adrestesiniz. En net cevabı verelim. Biliyorsunuz hava yolu firmaları için hem ücretsiz hem de ücretli hatlar mevcut. Bu ücretli ücretsiz hakkında daha geniş bilgiyi Pegasus Müşteri Hizmetleri için yazdığımız yazıda daha detaylı bulabilirsiniz. Neyse konumuza geri dönelim.

Ajet Ücretsiz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+908503332538
Şimdi arkadaşlar burada da sizlere bilgi verelim. Bu Ajet Ücretsiz müşteri iletişim numarasıdır. Bu telefonla yapabileceğiniz işlemler şunlardır : Uçuş sorgulama, bilet iptal-açığa alma, müşteri geri bildirim dosya sorgulama ve geri bildirim dosyası oluşturma, check-in, KVKK talepleri, genel bilgi talepleri işlemleri.

Ajet Ücretli Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90888 228 2 538
Bu hat ücretli bir hattır. Genelde çoğu telefon bu numarayı arayamaz. Bu numarayı arayamıyorsanız müşteri hizmetlerinden açtırmanız gerekiyor. Şunu da hatırlatalım telefonunuzdaki normal paket dakikalarından yemiyor. Farklı bir ücretlendirme mevcuttur. Bu telefon numarası ile yapabileceğiniz işlemler :Bilet rezervasyon ve satış, ek hizmet satış, isteğe bağlı değişiklik işlemleri.

Ajet Ücretsiz Bagaj Aksaklık Ücretsiz Çağrı Merkezi Telefon
+90850 225 2 538
Bu telefon numarası ile neler yapabileceğinize bir bakalım. Bu müşteri hizmetleri numarasından yapabileceğiniz işlemler: Ajet Kayıp bagaj, hasarlı bagaj ve unutulan eşya bildirimi ve dosya sorgulama işlemleri.

Ajet Ücretsiz Operasyonel Aksaklık Ücretsiz Çağrı Merkezi
+90850 224 2 538
Bu Ajet müşteri hizmetleri numarası ile yapabileceğiniz işlemler: AJet Uçuş iptali ve tarife değişikliği gibi durumlarda yolculara verilen istenmeyen sebeplerden kaynaklanan değişiklik ve iade haklarına ilişkin işlemler.

Ajet Mail Adresi:
info@ajet.com

Ajet Almanya Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+493091588748

AJet Kimin oldu ? Adı neden değişti ?

Biliyorsunuz AJet Anadolu Jet adıyla THY firmasının altında çalışıyordu. AnadoluJet ismi altında yıllardır sizlerleydi. Önümüzdeki 10 yıl içerisinde 200 uçak ile 42 iç hat, 80 dış hat olmak üzere toplam 44 ülkeye uçacaklarını sitelerinde yazıyorlar. Yeni bir yapılanma süreci içine girdikleri için isim değişmiş gibi görünüyor.

Bir yorum yaz