Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Allianz Sigorta, 1890 Almanya kuruluşuna sahip olan sigorta markasıdır. Dünyanın en büyük sigorta ve finans şirketlerinden biri olarak otoriteler tarafından değerlendirilmektedir. Global 500’ göre Dünyanın En Değerli Sigorta Markası konumunda yer almaktadır. Allianz Sigorta, 70’i aşkın ülkede bulunmaktadır. 140.000’in üzerindeki çalışan sayısıyla beraber toplamda 86 milyon müşteriye hizmet vermektedir. Titanik gemisinin batmasıyla beraber sigortasını yaptığı gemi için, kuruluş tarihinin en yüklü tazminat ödemelerinden birini yapmak zorunda kalmıştır. Sigorta ve finans şirketleri haricinde, dünyanın en önemli markalarından biri olarak da kabul edilmektedir. Allianz Sigorta, sahip olduğu hizmet anlayışıyla beraber, sigorta sektörünün en güvenilir isimlerinden biri olarak da bilinmektedir.allianz-müşteri-temsilcisi-telefon-numarası

Allianz Sigorta, Türkiye’de 1923 yılından itibaren aktif olarak müşterilere ulaşmaya başlamıştır. 1988 yılında Türkiye’de ilk olarak varlık gösteren bir marka değerini taşıyor olmasıyla beraber, elementer sigortalar kapsamında faaliyet göstermektedir. Allianz Sigorta bünyesinde, hayat ve emeklilik sigortalarına yönelik hizmet veren Allianz Hayat ve Emeklilik ile Allianz Yaşam ve Emeklilik şirketlerini de barındırmaktadır. Günümüzde aktif olarak Allianz Sigorta tarafından sunulan sigortalar; trafik sigortası, sağlık sigortası, kasko, nakliyat, sorumluluk, seyahat, yat, ferdi kaza, DASK, işyeri ve kontu sigortalarıdır. İhtiyaç duyulan tüm sigortaları kapsamlı olarak sunma anlayışıyla hareket etmektedir. Allianz Sigorta, müşterilerine hem bireysel anlamda hem de kurumsal anlamda beklenileni sunma hedefiyle hareket eden markalardan biri konumundadır.

Allianz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 0850 399 9999

Bu telefon numarası ile Allianz Sigorta müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.Bu telefondan Allianz bireysel emeklilik iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Yani Allianz bes işlemlerinizi,yaşam ve emeklilik sigorta işlemlerinizi bu telefon numarasından yapabilirsiniz.

Yorum yap