ARÇELİK Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Arçelik müşteri hizmetleri adlı yazımıza hoşgeldiniz.Bu yazıda Arçelik iletişim bilgilerini siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşacağız.Arçelik ile ilgili yaşadığınız sorunlara çözüm bulacağız,memnuniyetlerinize ortak olacağız. İsterseniz önce Arçelik ile ilgili kısa bir kaç bilgi verelim.Daha sonra Arçelik müşteri hizmetleri ile iletişime nasıl geçeceğinize göz atalım. Sizlerin de değerli yorumlarını bekliyoruz.Arçelik ürünleri ile ilgili müşteri yorumlarınız bizler için çok kıymetlidir.

arçelik-müşteri-hizmetleri-telefon-numarası

Arçelik firması 1955 yılında İstanbul Sütlüce’de kurulmuş bir firmadır. Arçelik firmasının genel merkezi İstanbuldur.Arçelik firması Türkiye’de ilk çamaşır makinesini 1959’da üretmeyi başarmıştır. Yine aynı şekilde 1960 yılında ise Türkiye’nin ilk buzdolabını üretmiştir. Günümüzde ise bir çok ürün üretmektedir. Arçelik firmasında bugün 30 bini aşkın çalışan bulunmaktadır.

Arçelik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 444 0 888 

Bu telefon numarası 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Arçelik Genel Müdürlük Telefon Numarası

  • 0212 314 34 34

Arçelik Müşteri Hizmetleri E-mail Adresi

  • musteri.hizmetleri@iletisim.arcelik.com

Bu mail adresinden ve telefon numarasından Arçelik müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Arçelik şikayet hattı olarak da bu telefonu kullanabilirsiniz.Arçelik genel müdürlük şikayet hattı diye bir telefon numarası bulunmamaktadır. Arçelik’e bu telefondan ulaşıp dilek,öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Daha önceden Arçelik’ten ürün almışsanız ürün yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Müşteri yorumlarınız bizler için önemlidir.Bu yorumlarınız sizden sonra bu firmayı tercih edecekler için ışık olacaktır.Tecrübe olacaktır.Diğer müşteriler tecrübelerinizden yararlanmak isteyeceklerdir.Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yap