ARNİCA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İlk olarak Arnica hakkında kısa bir bilgi paylaşalım sizlerle.Arnica Senur  A.Ş tarafından 1962 yılında Türkiye’de  kurulmuştur. Arnica kaliteli, fonksiyonel ve pratik olmayı misyon olarak amaçlayan Küçük Elektrikli Ev Aletleri üreten firmadır.Türkiye genelinde tasarladığı birçok ürün ile ilkleri üretmeyi başarmış ve ilklerin sahibi olmuştur. Bu sayede dev firmaların tercihi haline gelmiştir.

arnica-müşteri-hizmetleri-telefon-numarası

Senur A.Ş ile başlayan bu yolculukta 2001 yılında Arnica ismi ile karşımıza çıkmıştır. 2009 yılında Tüketici Kalite Ödülünü almıştır. Aldığı bu ödül sayesinde ismine 33 ülkeye duyurmayı başarmıştır.2011 yılında ürettiği elektrik süpürgesi ile satış rekoru kırmayı başarmıştır. Bu durum üzerine Türkiye’de Küçük Elektrikli Ev Aletleri alanında liderlik koltuğuna oturmuştur.

Yaklaşık 400 personeli bulunan Arnica İstanbul, Avcılar’da üretim yapmaktadır ve Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Türkiye’nin ve Dünya’nın her noktasına satışı mümkündür. Arnica’da neler mevcut peki ? Arnica; elektrik süpürgesi,mutfak aletleri,pişirme ve kızartma,içecek hazırlama, kişisel bakım,ev gereçleri,ısıtma ve soğutma,ütü gibi ürünler mevcut. Şimdi Arnica iletişim bilgilerine göz atalım.

Arnica Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 0850 333 2762

Bu telefondan tüm sorularınızı iletebilirsiniz.Aynı zamanda bu telefon numarasını Arnica şikayet hattı olarak da kullanabilirsiniz.

Arnica Müşteri Hizmetleri e-mail iletişim adresi 

  • info@arnica.com.tr

Daha önce Arnica ürünlerini kullanmış iseniz müşteri yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.Bu diğer müşterilere fikir verecektir.

Yorum yap

Yorumlar

  • Müşteri hizmetleriniz de çalişanlar istifa mi etti acaba telf.çaliyo bakan yok.ürun aldm ama şimdiden pişmanm.ilk defa böyle bir şeyle karşilaşiyorum

  • Her ilde bir arnica teknik servis olsa güzel olur. hatta ilçelerde de teknik servisler verilse daha güzel olur. bir tane ketılı yaptırmak için şehir merkezine gitmek olmuyor.

  • Arnicamm benim. Reklamı gibi kendisi de güzel. Küçük ev aletleri denilince akla ilk o gelir. Hanımların tercihi diyebilirim. Bir sorun sıkıntı olursa Arnica müşteri hizmetlerini arar çözerim sorunumu.