ASUS Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Asus Türkiye İletişim adlı yazımıza hoşgeldiniz.Asus müşteri hizmetleri için 0850 li bir telefon numarası bulunmakta. Size vereceğimiz bu numaradan ASUS teknik destek alabilir,Asus garanti ile ilgili sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Yazımızın ilerleyen kısımlarında iletişim telefon numaralarını,mail adreslerini bulacaksınız.Detaylı bilgi için yazımızı dikkatlice okumanızı öneriyoruz. Asus ile ilgili müşteri yorumlarını okumak isterseniz,yorum kısmına göz atabilirsiniz.Sizin de ASUS ile ilgili mutlaka söyleyecekleriniz vardır.Bunları bizimle yorum kısmından paylaşmanızı bekliyoruz.Sizin yorumlarınız diğer müşteriler için fayda sağlayacaktır. Bu yazıda neler bulabilirsiniz kısaca başlıklarda topladık.Uygun başlığa tıklayarak o bölüme hızlıca gitmeniz mümkün.

>> ASUS hangi ülkenin ? ASUS hakkında kısa bilgi
>> Asus Müşteri Yorumları – ASUS Servis Hakkında
>> ASUS Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları İletişim Bilgileri
>> ASUS İletişim Formu – ASUS  e mail
>> Asus Talep hangi aşamada ?

asus-musteri-hizmetleri-tel

ASUS hangi ülkenin ? ASUS hakkında kısa bilgi

Asus hakkında kısa bir bilgi vermek istiyoruz. ASUS hangi ülkenin,Asus’un sahibi kimdir gibi.

Asus firması Tayvan ülkesinindir.Asus firması 1989 yılında ACER firmasından ayrılan dört mühendis tarafından kurulmuştur.  Asus Türkiye’de geniş bir ürün yelpazesine sahip bir firma. Şimdi de ASUS Türkiye’de hangi ürünleri satıyor,hangi ürünlere destek veriyor bunlara bakalım.

Asus ülkemizde en başta bilgisayar satışı ile tanınmıştır. Ancak daha sonra bilgisayar parçaları ile ve telefon ile de satışlarına devam etmiştir. Asus anakart,ekran kartı,telefon, monitör, ses sistemleri, oyuncu ürünleri, klavye,fare ve aklınıza daha ne getirebilirseniz bilgisayar parçası olarak satmaktadır.


Asus Müşteri Yorumları – ASUS Servis Hakkında

Bir bilgisayar alırken ya da telefon alırken ilk bakılması gereken teknik servis,garanti servisi nasıldır ? Bu ürünü alanlar ürünlerden memnun mu ? Aldığınız üründen memnun kalmış olabilirsiniz. Çok sağlamdır,çok güzel kullanmışsınızdır,bir problem yaşamamış olabilirsiniz.Ancak diyelim ki bir sorun oldu. Bir problem yaşadınız. İlk başvuracağınız yer garanti. Tabi süresi bitmemişse.Garanti bitmişse servise götüreceksiniz ya da göndereceksiniz. Size bir fiyat verilecek şu kadar sürede yapılacak denecek. Bunların hepsi çok ama çok önemli. Size söylenen fiyat nasıl ? Çok mu uçuk. Ya da ürün size söylenilen tarihte size geri verildi mi , tamiri yapıldı mı  ? Bunun için ürün almadan mutlaka teknik servisi araştırılmalı. Müşteri yorumlarına mutlaka göz atılmalıdır.

Bizlerin de sizlerden ricası şu yöndedir. Asus ile yaşadığınız tecrübeyi bize yorum kısmından ulaştırmanız. Sizden önce de siteye yorum bırakmış olanların yorumlarını okumanızdır. Bize yazacağınız sorunları biz EN KISA sürede çözmeye çalışıyoruz.Size yorum kısmından cevap vermeye çalışıyoruz. Sizlerin yorumları bizler ve diğer müşteriler için çok önemli.Bizlerle yorumlarınızı paylaşın.Bekliyoruz. 


ASUS Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları İletişim Bilgileri

Asus’un tüm ürünleri için destek verdiği bir telefon numarası vardır. Asus whatsapp üzerinden destek vermiyor.Asus 444 lü  bir telefon numarası üzerinden destek vermiyor. ASUS ile iletişime geçebileceğiniz tek bir numara mevcut.Buradan ASUS canlı destek hattına bağlanabilirsiniz.

  • 0850 522 2787

Bu telefonun hizmet saatleri belli. ASUS müşteri hizmetleriyle iletişime geçebileceğiniz günler ve saatleri ise şöyle :

  Pazartesi – Cumartesi 09:00 – 18:00.  

Asus müşteri hizmetlerinin 444lü bir hattı olmadığını tekrar hatırlatmak isteriz.Eğer böyle bir numara yayınlanırsa sizlerle paylaşacağız.


ASUS İletişim Formu-ASUS  email

ASUS telefon numarasını aramak istemiyorsanız, ASUS’a mail yoluyla da ulaşabilirsiniz.Asus iletişim formuna vereceğimiz linkten ulaşabilirsiniz.


Asus Talep hangi aşamada ?

ASUS’a bir talepte bulundunuz.Ürün gönderdiniz. Asus ürün hakkında bilgi almak istiyorsunuz. Talep esnasında size bir tane kayıt numarası veriliyor.Bu talep numarası ve mail adresinizle asus talebinizin ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz.


ASUS iletişim,teknik destek ile aklınıza takılan her soruyu yorum kısmından bize ulaştırabilirsiniz. 

Yorum yap

1 yorum

  • asus mu alsam lenovo mu bilemedim ya. hangisi daha kalitelidir ? hangisinin müşteri hizmetlerine daha rahat bağlanırız mesela. bir şey olunca hangisinin garantisi teknik serivisi iyi. kullanıcı arkadaşlar yorum yapsınlar lütvenn ya