ATV Nihat Hatipoğlu Telefon Numarası Whatsapp Hattı

ATV de şu an yani bizim bu yazıyı yazdığımız tarihte Nihat Hatipoğlu‘nun tam 3 tane televizyon programı var. Hepsini ayrı ayrı yazıp iletişim telefon numaralarını vereceğiz. Önce isterseniz Nihat Hatipoğlu kimdir ? Nihat Hatipoğlu nerelidir ? gibi biyografik soruları cevaplayalım.Yani biraz bilgi verelim.Sonra programları ve telefon numaralarını tek tek vereceğiz.

Bu sayfada neler var kısaca başlıklar şöyle: İlgili başlığa tıklayarak direkt o bölüme gidebiliyorsunuz. 

>> Nihat Hatipoğlu Kimdir ? Nerelidir ?
>> ATV “Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor” Telefon Numarası
>> ATV “Nihat Hatipoğlu İle Dosta Doğru” Whatsapp Telefon Numarası
>> ATV “Nihat Hatipoğlu ile Kur’an ve Sünnet” Telefon Numarası
>> ATV Nihat Hatipoğlu ile Sahur Özel Telefon Numarası
>> ATV Nihat Hatipoğlu ile İftar Özel Telefon Numarası

atv-nihat-hatipoglu-telefon--whatsapp

Nihat Hatipoğlu Kimdir ? Nerelidir ?

Nihat Hatipoğlu 1955 doğumludur.Biz bu yazıyı yazdığımız tarihte 63 yaşındadır. Yani Nihat Hatipoğlu’nun yaşı 63tür. Diyarbakır doğumludur. Nihat Hatipoğlu ilkokulu Diyarbakır,Siirt ve Malatya olmak üzere 3 şehirde okumuş ve bitirmiştir. 1975 yılında Uşak İmam-Hatip Lisesinden mezun olmuştur. Nihat Hatipoğlu hangi üniversite mezunu diye soracak olursanız kendisi 1981 Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunudur. Aynı fakültede doktora yapmıştır. Nihat Hatipoğlu 2012 yılında ise Profesör olmuştur. Bu ve bunun gibi bilgileri daha geniş bir şekilde kendi web sitesinde bulabilirsiniz. Unutmadan birkaç bilgi daha verelim.Nihat Hatipoğlu’nun kaç çocuğu vardır ? 3 çocuğu vardır diyerek bu bölümü bitirelim. Yazacak bir çok şey elbette var ancak daha geniş bilgiyi kendi websitesinden okumanızı tavsiye ediyoruz. Sizin de söylemek istediğiniz şeyler olursa yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Şimdi isterseniz Nihat Hatipoğlu‘nun televizyon programlarını sıralayalım.Hangisi ne zaman hangi saatte yayınlanıyor bir bakalım. Nihat Hatipoğlu’nun sunduğu programlar değiştikçe yeni programlar yapıldıkça bu sayfadan sizlere duyuracağız.Bu yazımızı o doğrultuda güncelleyeceğiz. MusteriHizmetleriDestek.Com sitesi olarak sizlere en güncel,en doğru bilgileri vermeye çalışıyoruz.

ATV “Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor” Telefon Numarası

“Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor” programı her Cuma günü ATV ekranlarında sizlerle oluyor. Bu programda kendisine sorular sorabiliyorsunuz. Atv ekranlarına bağlanarak Nihat Hatipoğlu canlı yayına bağlanmak istiyorsunuz.Bunun için telefon numarasına ihtiyacınız var.

Nihat Hatipoğlu ATV Canlı Yayın Telefon Numaraları

  • 0212 236 78 13
  • 0212 236 79 57
  • 0212 236 99 06

Bu telefon numaraları 24.05.2018 tarihinde güncellenmiştir.Yani en güncel Nihat Hatipoğlu canlı yayın telefon numaralarıdır. Eğer değişirse biz bu numaraları güncelleriz. Hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen yorum kısmından veya sitemizin Hata Bildir bölümünden bizlere ulaşın.

Nihat Hatipoğlu ATV Whatsapp Hattı – Whatsapp Numarası – Canlı Yayın

  • 0554 888 61 08

Nihat Hatipoğlu Canlı yayına bu whatsapp telefonundan sorularınızı sorabilirsiniz.Verdiğimiz irtibat numarası en güncelidir.Bu numaradan görüntlü olarak dualarınızı ve sorularınızı iletebiliyorsunuz.


ATV Nihat Hatipoğlu İle Dosta Doğru Whatsapp Telefon Numarası

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru sezon boyunca siz değerli seyircilerine, ATV ekranlarında Peygamber Efendimizin ve Ehli Beyti’nin hayatından çok özel, çarpıcı hikâyeleri paylaşmaya ve peygamberler tarihinden o döneme ait olaylarla ilgili bilgiler veriyor. Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru programı her perşembe günü izleyicileri ile buluşuyor.

Yine Dosta Doğru programı için de whatsapp hattı aynı. Yani Nihat Hatipoğlu’nun diğer programı ile aynı whatsapp canlı yayın hattından ulaşabilirsiniz. Tekrar vermekte fayda var.

Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru Whatsapp Telefon Hattı

  • 0554 888 61 08

ATV Nihat Hatipoğlu ile Kur’an ve Sünnet Telefon Numarası

Bu programda Nihat Hatipoğlu İslam dini ile ilgili soruları yanıtlamaya devam ediyor. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Kuran ve Sünnet programında merak edilen konuları ayetler ve hadisler ışığında açıklıyor. Yine bu program için de bir iletişim numarası mevcut.

Nihat Hatipoğlu ile Kur’an ve Sünnet İletişim Telefon Hattı – Whatsapp Hattı

  • 0554 888 61 08

Programın gidişatına göre sizler de konuyla ilgili videolarınızı bu whatsapp iletişim telefonundan ATV’ye gönderebilirsiniz.

ATV Nihat Hatipoğlu ile Sahur Özel Telefon Numarası

Nihat Hatipoğlu bizi Ramazan ayında da yalnız bırakmıyor.Sahur için telefon numarasını verelim. Bu telefon numarası ile ATV Nihat Hatipoğlu’na bağlanabilirsiniz.

  • 0554 888 61 08 ( whatsapp telefonu ) 

ATV Nihat Hatipoğlu ile İftar Özel Telefon Numarası

Nihat Hatipoğlu iftar sofralarımıza konuk oluyor. Nihat Hatipoğlu Ramazan ayına özel İftar Özel programı ile Atv ekranlarında. ATV Nihat Hatipoğlu İftar Özel programı telefon numarasına, whatsapp numarasına ulaşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.Telefon numarasını verelim.

  • 0554 888 61 08 ( whatsapp telefonu ) 

Canlı yayın numaralarını yine bu yazının içerisinde bulmanız mümkündür.Sayfamızda bu bilgilere de yer verdik.


Nihat Hatipoğlu Tv programları ile ilgili görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz. Yazımızı yazarken azami dikkat ile yazmaya çalışıyoruz.Yine de görmediğimiz hatalı bir kısım var ise mutlaka bize bildiriniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yap

Yorumlar

  • Hocam annemın hatım duası olacaktı onu televizyonda ismiyle söylermisiniz ..annemın adı canan akkuş… tesekkürler..

  • Hocam benim bir hatmim olucakti onu size zahmet indirimisinz ben Kübra bağdiken Mehmet bağdiken ruhuna TEŞEKKÜR ederim