BEKO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Beko iletişim adlı yazımıza hoşgeldiniz.Bu yazıda BEKO markasına ait müşteri hizmetleri telefonlarını sizler için yazdık.Sizlerin de BEKO ile ilgili yorumlarını bekliyoruz.Yorumlarınız bizler için kıymetlidir.Beko müşteri hizmet telefonlarını yazmadan önce siz değerli ziyaretçilerimize BEKO ile ilgili kısa bir kaç bilgi verelim.

beko-müşteri-hizmetleri-iletişim-telefon-numarası

Beko’nun kurucusu Vehbi KOÇ’tur. Yani Beko markası KOÇ grubuna ait bir markadır. BEKO markası 1954 yılında kurulmuş olmasına rağmen o yılda faaliyete geçememiştir. BEKO 1983 yılından itibaren beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Ayrıca BEKO yurtdışında satılan ilk Türk beyaz eşya markasıdır.

Beko’da hangi ürünlerin olduğuna kısaca bir göz atalım.Beko Beyaz Eşya grubunda;Derin Dondurucu,Çamaşır Makinesi,Kurutma Makinesi,Kurutmalı Çamaşır Makinesi,Bulaşık Makinesi,Fırın,Mikrodalga Fırın,Set Üstü Ocak,Aspiratör,Set Üstü Fırın,Su Arıtma Cihazı ve Buzdolabı üretmektedir. Beko aynı zamanda Ankastre Ürünler,Elektronik,Isıtma ve Soğutma Sistemleri,Küçük Ev Aletleri kategorilerinde de ürünler üretmektedir.

Beko hakkındaki bu kısa bilgilerden sonra Beko iletişim bilgilerine geçelim.

BEKO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

 • 444 0 888
 • 0850 210 08 88

Beko müşteri hizmetleri 444 lü bir telefon numarası kullanmaktadır. Beko müşteri hizmetlerinin 0850 li bir telefon da kullanmaktadır.

Beko Genel Müdürlük Telefon Numarası

 • 0212 314 3434

Beko Müşteri Hizmetleri İletişim e-Mail adresi

 • musteri.hizmetleri@iletisim.beko.com

BEKO Yazar KASA müşteri hizmetleri telefon numarası

 • 444 0 888

Bu numarayı aradıktan sonra bant kaydı karşımıza çıkıyor. Sırasıyla anlatalım. Beko için önce 2 ye basıyorsunuz. Sonra şunları sayıyor.

 1. Beyaz eşya,ankastre ve küçük ev aletleri için 1 e basın.
 2. Klima,Kombi,Isıtıcılar için 2 ye basın.
 3. Televizyon,Bilgisayar ve Diğer elektronik aletler için 3 e basın.
 4. Montaj kaydı açtırmak için 4 e basın.
 5. İnternet sayfasından verdiğiniz siparişler için bilgi almak için 5 e basın.
 6. Paro kart işlemleri için 6 ya basın.

Yazar kasa müşteri hizmetleri için yani yazar kasa pos cihazı müşteri hizmetlerinden destek almak için burada önce 3 basıyoruz. Sonra tv için 1 e, bilgisayar için 2 ye ve diğer elektronik cihazlar için 3 basın diyecek.Tekrar 3 e basıyoruz.Böylece bağlanacağız.

SONUÇ olarak bir kez daha tekrar edelim.Beko pos cihazı yazar kasa müşteri hizmetleri için 444 0 888 aradıktan sonra sırasıyla,  2 > 3 > 3 tuşlarsanız gerekli yardımı alabilirsiniz.

Beko Montaj kaydı açtırmak için ise 4 e basabilirsiniz.


Beko ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.Müşteri yorumlarınız bizler için kıymetlidir.Sizden sonraki müşteriler için yorumlarınız ışık olacaktır.İyi alışverişler dileriz.Aklınıza takılan soruları yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.En kısa süre içinde sizlere dönmeye çalışacağız.

Yorum yap