BUDGET Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Budget Araç Kiralama firması konumuza hoşgeldiniz.Bu yazıda Budget Rent a Car firmasının tüm iletişim bilgilerini bulacaksınız.Öncelikle bu firma hakkında sizlere kısa bir bilgi verelim. Daha sonra ise Budget firmasının araç filosundan ve araç kiralama konusundaki avantajlarından sizlere bahsedeceğiz.

budget-müşteri-hizmetleri-iletişim-telefon-numarası

Budget, dünyanın ve Türkiye’nin en büyük araç kiralama firmalarından birisidir. Uygun ödeme seçenekleri,geniş ve yeni araç filosu ile siz değerli müşterilerine 1958 yılından beri hizmet vermektedir.Budget firması Zodiac Europe şirketine aittir. Budget firmasının tüm ofisleri kendisine ait değildir. Yani Budget ofislerinin bazıları kendilerine ait iken bazıları ise yerel işletmelere ve kişilere franchising ile verilmektedir.

Dünya bazında bakılacak olursa yaklaşık 3400 kadar ofis bulunmaktadır.Budget araç kiralama firması ülke olarak ise yaklaşık 128 ülkede hizmet vermektedir. Dünya bazında Budget araç filosunda ise bir çok araba,kamyon ve minibüs gibi taşıt bulunmaktadır.

Budget firması 2007 yılından itibaren Koç Holding tarafından yönetilmektedir. Yani Budget araç kiralama firması Otokoç güvencesi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkararak,kaliteli ve en uygun fiyatlarla hizmet vermek Budget kiralama firmasının amaçları arasındadır. Budget isminin Türkçe karşılığından da bu anlaşılmaktadır. Budget,Türkçe’de bütçe anlamına gelmektedir.Budget, araç kiralayanların bütçelerine en uygun araçları seçmesi konusunda en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Bu yüzden Budget’te bir çok ödeme seçeneği mevcuttur. İstediğiniz aracı en uygun fiyatlarla her şey dahil ücretleriyle kiralayabilirsiniz.

Araç kiralarken herkes gibi siz de tedirgin yaklaşıyor olabilirsiniz.Bu çok normal.Zira aldığınız araç güvenilir mi değil mi bilmek istiyorsunuz. Budget firması tüm araçları her kiralama öncesinde güvenlik açısından kontrol ediyor ve temizliyor. Bu bilgileri Budget firmasının kendi web sitesinden teyit edebilirsiniz. Sonuç olarak sürekli yenilenen araç filosu ile en uygun fiyatlara son model araçları kiralamanın rahatlığına Budget’te kavuşabilirsiniz.

Şimdi ise Budget iletişim bilgilerine geçelim.

Budget Rezervasyon İletişim Mail adresi

  • rez@budget.com.tr

Budget iletişim mail adresini kullanarak da araç kiralayabilirsiniz.

Budget Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 444 4 722
  • 0850 316 6 316

Bu hatlar 07.00 ile 24.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu telefonlardan Budget müşteri temsilcisine ulaşarak araç kiralayabilir,rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Budget Müşteri Hizmetleri Yurtdışından arama 

  • +90 (216) 444 4 722

Budgeti yurtdışından aramak bilgi almak ve araç kiralamak içinse bu numaradan arayabilirsiniz.

Budget Tam Destek Hattı – Acil Durum Hattı

  • 444 0 996

Bu numarayı ise her türlü kaza ve hasar anında 7 gün 24 saat boyunca arayabilirsiniz. Budget’ten yol yardımı talep edebilirsiniz.

Budget Genel Müdürlük Telefon Numarası

  • 0216 587 99 90

Budget ile ilgili yorumlarınızı sitemize yapabilirsiniz. Aklınıza takılanları sorabilirsiniz.Budget ile ilgili öneri,şikayet ve dileklerinizi bizlere yazabilirsiniz. Daha önceden bu firmadan araç kiralamışsanız yorum ve tecrübelerinizi bizlere yorum kısmından ulaştırmanızı diliyoruz.Bu yorumlarınız sizden sonra bu firmayı tercih edeceklere ışık tutacaktır.

Yorum yap

1 yorum

  • Budget firmasından araç kiralamayı düşünüyoruz. Tatil için geleceğiz. İstediğimiz yere kadar arabayı getiriyor musunuz ? Yani şofor arabayı istediğimiz yere kadar getirir mi ? ille hava alanından mı kiralamak gerekiyor. Bir soru daha arabayla işimiz bittikten sonra istediğimiz yerde bırakabilir miyiz. teşekkürler. gerçi bu soruları buraya yazdım ama. birazdan iletişim numarasından arayıp soracağım. by