DEİCHMANN Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Deichmann isminden de anlaşılacağı üzere bir Alman ayakkabı markasıdır. Firmanın ilk temelleri 1913 yılında atıldı. Deichmann ayakkabı firması küçük bir dükkan ile işe başladı. 100 yıl sonra yani günümüzde ise 26 ülkede hizmet veriyor. On binlerce insana iş imkanı veriyor. Deichmann firması kendi imkanlarıyla büyüyen bir firma.Yani kredi almamaya özen gösteriyor.Firma kurulduktan bu yana epey zaman geçti. Şu an firmayı 3.nesil torunlar yönetiyor. deichmann müşteri hizmetleri

Ülkemizde de hemen hemen her alışveriş merkezinde bulunan bir ayakkabı firması.Her kalitede,her kesime hitap edebilen fiyatlar mevcut. Kadın,erkek ve çocuk ayakkabılarını bu mağazalarda bulmak mümkün. Her mağazanın konsepti hemen hemen aynı. Sadece ayakkabı değil. Çanta,kemer,aksesuar da bulmak mümkün.

Sadece alışveriş merkezlerinde değil online olarak da internet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Kendi sitelerinden yaptığınız alışverişlerde ücretsiz kargo ve iade imkanı bulunmakta.Tabi bu iş ve işlemlerde sorunların çıkması çok doğal.Herhangi bir sorun yaşadığınızda elbette müşteri hizmetlerine başvurmak isteyeceksiniz. Şimdi bu bilgilere geçelim.

Deichmann ile ilgili görüş ve önerilerinizi bize yorum kısmından iletebilirsiniz. Şimdi sizlere Deichmann firmasının iletişim bilgilerini verelim.

Deichmann Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 

  • 0850 – 20 00 450

Çalışma saatleri 

Pazartesi-Cuma :  09:00’dan 19:00’a kadar
Cumartesi : 09:00’dan 14:00’a kadar

Bu telefon numarasını Deichmann şikayet hattı olarak da kullanabilirsiniz.Yani mağazalarla ilgili bir probleminiz var ise bu telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz. Yine Deichmann iade ile ilgili sorunlarınızda da bu telefon ile çözebilirsiniz.

Deichmann ile ilgili alışveriş tecrübelerinizi bizimle yorum kısmından paylaşırsanız mutlu oluruz. 

Yorum yap

1 yorum

  • Merhaba Diyarbakır baglar ilçesinde bulunan mevlana halit ortaokulunda öğretmenim sosyoekonomik yetersizliğin olduğu öğrenci profiline sahip maalesef.kis şartlarında çocukların çoğu yazlik sandalet terlik veya uygunsuz ayakkabıyla geliyor bu durum iç sizlatiyor 2 Ogrencim kendi imkanım 8 öğrenciye temiz kullanılmış bot ayarladim ama yeterli değil büyük bir firma olarak yardımlarınızı bekliyorum duyarliliginiz ve ilginiz için ogrencilerim adina şimdiden teşekkür ederim sabırsızlıkla haber bekliyorum