DOĞTAŞ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu yazıda Doğtaş mobilya ile ilgili bilgileri bulacaksınız.Doğtaş müşteri hizmetleri ile müşteri temsilcisi ile nasıl iletişime geçebileceğinizi öğreneceksiniz. Doğtaş mobilya ile ilgili sorunlarınızı bize yorumlar kısmından yazabilirsiniz.

dogtas-musteri-hizmetleri

Doğtaş Mobilya, 1972 yılında Hacı Ali Doğan imzasıyla kurulan Doğan Mobilya’nın 1987 yılında anonim şirket olmasıyla varlık göstermeye başlamıştır. Çanakkale’nin Biga ilçesinde 200.000 m2 açık üretim alanı ve 70.000 m2 kapalı üretim alanıyla kendi fabrikasında mobilya üretimini aktif olarak gerçekleştirmektedir. Yani Doğtaş mobilya üretim yeri Çanakkaledir. Salon, yemek odası, yatak odası, mutfak, genç ve çocuk odası kategorisinde Türkiye’nin önde gelen mobilyalarını tasarlamaktadır. Ürün yelpazesinde her yılın trend tasarımlarını bulundurmasıyla birlikte, geniş kitlelere ulaşmayı başaran bir marka konumunda yer almaktadır. Doğtaş Mobilya markası, her sezona özel olarak yenilikçi koleksiyonlarıyla mobilya sektörünün önde gelen markaları arasında faaliyet göstermektedir. Farklı desen, tasarım ve renklerdeki ürünlerin her birinde müşterilerin isteklerine yönelik olarak hizmet vermektedir.

Doğtaş Mobilya, Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna uzanan mağazalarıyla beraber operasyonlarını sürdürmektedir. Yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da aktif olarak hizmet vermektedir. 21 farklı ülkede yer alıyor olmasına ek olarak Doğtaş markası, farklı kıtalarda mobilya satışlarını sürdürmektedir. Evler için ihtiyaç duyulan tüm mobilya kategorilerinde kaliteli hizmet verme anlayışına sahiptir. Yenilikçi ürünleri sunan bir marka değerine sahip olan Doğtaş Mobilya, faaliyet gösterdiği her kategoride yüksek düzeyde memnuniyet odaklı olarak çalışmalarını sürdürme hedefine sahiptir. Yurt içi ve yurt dışındaki çalışmalarının tamamında yakaladığı başarıyı en üst seviyeye çıkarma hedefine sahip olan Doğtaş, 1987 yılından günümüze kadar uzanan tarihiyle beraber mobilya sektörünün önde gelen isimlerindendir.

Doğtaş Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası 

  • 444 34 87

Doğtaş müşteri hizmetleri çalışma saatleri ise şu şekildedir.

  • HAFTA İÇİ ÇALIŞMA SAATLERİ: 8.30 – 18:30
  • HAFTA SONU ÇALIŞMA SAATLERİ: 10:00 – 19:00

Doğtaş Genel Müdürlük Telefon Numarası

  • (0216) 425 00 02

Doğtaş mobilya ile ilgili fikir,görüş ve şikayetlerinizi bizlere yazabilirsiniz.Yazdığınız müşteri yorumları Doğtaş’tan ürün alacak olan müşteriler için tecrübe olacaktır.Fikir verecektir. Yorumlarınızı bekliyoruz. 

Yorum yap