DOMİNOS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dominos Pizza Müşteri Hizmetleri ile ilgili tüm detayları bu yazımızda bulabileceksiniz. Dominos ile müşteri yorumlarınızı ilçe ilçe bize yazabilirsiniz.Nereden alışveriş yaptınız ? Memnun kaldınız,kalmadınız.Bunların hepsini bize yorum kısmından ulaştırabilirsiniz. Şimdi Dominos ile ilgili biraz bilgi verelim.

dominos-pizza-musteri-hizmetleri-telefon

Dominos, 1960 yılında Michigan ABD’de kurulmuş pizza markasıdır. Kurucusu Thomas Monaghan olmakla beraber, günümüzde dünya çapına yayılmış durumdadır. Yani Dominos bir Amerikan firmasıdır.85 farklı ülkede 14.000’i aşkın şubesiyle hizmet vermektedir. Evlere servis yapan Dünyanın En Büyük Pizza Zinciri markası konumunda yer almaktadır. Pizza sektörüne getirdiği yenilikçi çözümlerle beraber, kurulduğu tarihten itibaren milyonlarca kişiye ulaşmayı başarmıştır. Dominos markası tarafından yapılan pizzalarda olduğu gibi hızlı teslim anlayışında da farklı bir konsepti benimsemesi sayesinde ün kazanmıştır. Pizza sektörü içerisindeki önde gelen markalar arasına girmeyi başarmış olmasıyla beraber, fark yaratan hizmet anlayışı sayesinde rakipleri arasında sıyrılmayı başarmıştır. Dominos markası çatısı altında yapılan pizzaların sevilerek tüketilmesiyle beraber, kullanıcı memnuniyeti hedefine odaklı olarak çalışma gerçekleştirilir.

Türkiye’deki ilk şubesini 1996 yılında açan Dominos, Türkiye’de aktif olarak hizmet verdiği tarihten itibaren büyüme kat ederek 488 şubeyle hizmet vermektedir. Dünya çapında olduğu gibi Türkiye genelinde de evlere servis anlayışıyla, pizza yapımına ek olarak servis anlayışında da yenilikçi anlayışla hareket etmektedir. 30 dakikada teslim edilmeyen pizzalar için ücret almayan Dominos, müşterilerine sahip olduğu hızlı hizmet anlayışının farkını hissettirebilmek adına önemli bir uygulamayı da hayata geçirmiştir. 30 dakikalık süreden erken teslim edilen pizzalarla beraber aynı zamanda geniş ürün yelpazesini de benimsemektedir. Kampanyalı pizza tercihleriyle, her isteği yanıtlamayı hedef alarak pizza dağıtım markası olarak sektörde yer almaktadır.

Dominos Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 

  • 444 33 22

Dominos Şikayet Hattı

  • 0 850 755 33 22

Bu telefon numaralarında gerekli görüşmeleri sağlayabilirsiniz.Dominos şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Yaşadığınız tüm tecrübeleri bize yorum olarak yazabilirsiniz.

Yorum yap