ENPARA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2012 Eylül ayında QNB Finansbank tarafından kurulan bir markadır. Enpara, bankacılık ihtiyaçlarında fiziksel şubelerin olmadan işlem yapılabilmesine olanak sağlama hedefiyle yola çıkmıştır. Dijital kanallar kullanılarak bankacılık işlemlerinin karşılanabilmesine yönelik olarak kurulmuştur. Resmi olarak QNB Finansbank şubesi olarak kabul edilmektedir. Enpara internet şubesi üzerinden işlem yapabilme olanağı bulunduğu gibi QNB Finansbank ATM’lerinden de işlem yapabilme avantajı kullanıcılara sunulmaktadır. Hesap işletim ücreti olmadan ve yıllık aidat olmadan Enpara müşterisi olabilmek mümkündür. İlk olarak bireysel kullanıcılara hizmet verme hedefiyle çalışmalarına başlamış olan Enpara, 2016’dan itibaren tüzel kişilere hizmet vermektedir. Enpara müşterileri için EFT ve havale işlemlerinde de herhangi bir ücret alınması söz konusu değildir.

enpara-musteri-hizmetleri-tel-no

Enpara markası müşterisi olanlar için yüksek faiz oranlarından yararlanabilmek de mümkündür. Bankacılık faaliyetlerinde aktif olarak hizmet veren bir şube olmasıyla beraber, müşterilerine zaman zaman anlaşmalı markalar üzerinden indirimli fiyatlar sunar. Avantajlı teklifleriyle beraber Enpara aracılığıyla yapılacak olan alışverişlerde avantaj elde edebilmeye olanak tanır. Enpara, dijital bir şube olarak varlık gösteriyor olmakla beraber, Enpara Kart ile fiziksel olarak poslardan ve ATM’lerden işlem yapılabilmesini sağlar. İnternet şubesi üzerinden anlık olarak altın alım-satım işlemleri gerçekleştirebildiği gibi aynı zamanda EnPara müşterileri döviz alım-satım işlemlerini de internet şubesi üzerinden gerçekleştirebilme avantajına sahiptirler. Enpara üzerinden yapılacak olan her işlemde kullanıcıların hızlı ve pratik şekilde dijital kanalları kullanabilmeleri sağlanır.

EnPara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 0 (850) 222 36 63

Bu telefon numarasından enpara müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Bu destek hattı Enpara çözüm merkezi telefon nosudur.

Enpara kullanıcısı iseniz bizlere müşteri yorumlarınızı yazabilirsiniz. Enpara deneyimlerinizi bizimle paylaşmak için yorum kısmından yorum yazmanız yeterlidir.

Yorum yap