EUROPCAR Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Europcar 1949 senesinde Paris/FRANSA merkezli kurulan bir araba kiralama firmasıdır.Günümüzde ise yaklaşık 170 ülkede 13.000 ofisiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Bir milyonun üzerinde araç filosuna sahiptir.Europcar dünyanın ve Türkiye’nin en büyük araç kiralama firmalarının başında gelmektedir.Uluslararası bir marka olan Europcar’da yapılan anlaşmalar gereği çok özel koşullarda ve fiyatlarda araç kiralamak mümkün olmakta.

europcar-müşteri-hizmetleri-telefon-numarası

Europcar araç kiralama firması,araç filosunu sürekli olarak müşteri odaklı geliştirmektedir.Europcar sürekli araçlarını yenilemektedir. Dizel araç kiralama seçenekleriyle de siz değerli müşterilerine en kolay,en hızlı ve en ekonomik şekilde hizmeti amaçlamaktadır.Araç filosunda ekonomik grup araçlar ve minibüs tarzı araçlara kadar bir çok seçenek mevcut.Genel olarak her türlü aracı bulmak mümkün diyebiliriz.Yine başka bir yazımıza göz atmak isterseniz Garenta araç kiralama konumuza da bakabilirsiniz.

Türkiye bazında bakacak olursak, Europcar’ın Türkiye temsilcisi ASF Otomotiv şirketidir. Türkiye’de yaklaşık 65 ofisi bulunmaktadır. Europcar’dan araç kiralamak için bu ofislerden herhangi birisine gidebilirsiniz.İsterseniz internet üzerinden online olarak da istediğiniz aracı bulabilir ve kiralayabilirsiniz.7 gün 24 saat boyunca araç kiralayabilirsiniz.Herhangi bir sorun yaşadığınızda günün her saati danışma hattını arayabilirsiniz.Yine aynı şekilde hasar servisini de arayabilirsiniz.Europcar’da şoförlü araç kiralamak da mümkün.Aracınızı istediğiniz yerden alma kolaylığı da Europcar tarafından siz müşterilere sunulan başka bir hizmet.

Europcar araç kiralama ofisleri çoğu havalimanında bulunmaktadır.Sadece havaalanlarında değil,şehir merkezlerinde de ofisler bulunmaktadır.Europcar ofisleri : İstanbul, Ankara, İzmir, Kayseri, Antalya, Mardin, Erzurum, Samsun, Gaziantep, Diyarbakır, Aydın, Adana, Konya, Elazığ, Eskişehir, Denizli, Muğla, Bursa, Nevşehir (Ürgüp), Trabzon, Ordu, Malatya, Şanlıurfa, Sivas ve Van şehirlerindedir. Ancak bunlarla sınır değil. Ege ve Akdeniz bölgesinde tatil beldelerinde olmak üzere bir şehirden birden çok Europcar ofisi bulunmaktadır.Örnek vermek gerekirse Ayvalık, Çeşme, Kuşadası, Bodrum, Dalaman, Marmaris, Didim, Dalyan, Fethiye, Belek, Kemer, Alanya ve Side ofisleri vardır. Dilerseniz yine başka bir araç kiralama firması olan Garenta hakkındaki Garenta İletişim adlı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Şimdi Europcar iletişim bilgilerine geçelim.

Europcar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

 • 0850 377 0 377

Bu telefon numarasından araç rezervasyonu da yapabilirsiniz.Yani bu numara aynı zamanda Europcar rezervasyon telefon numarasıdır. İsterseniz bu telefon numarasını arayarak rezervasyon yapabilirsiniz.İsterseniz de aşağıda verdiğimiz numaralar arasından istediğiniz konum var ise bu numaralardan da rezervasyon yapabilirsiniz.

Europcar Ankara Esenboğa Havaalanı İç-Dış Hatlar Şubesi İletişim Telefon Numarası

 • +90 312 398 05 03

Europcar Antalya Havalimanı İç-Dış Hatlar Şubesi İletişim Telefon Numarası

 • +90 242 330 30 68
 • +90 242 330 30 61
 • +90 242 330 35 06

Europcar Dalaman Havalimanı İç-Dış Hatlar Şubesi İletişim Telefon Numarası 

 • +90 252 792 54 14

Europcar İstanbul Atatürk Havalimanı İç-Dış Hatlar Şubesi İletişim Telefon Numarası 

 • +90 212 465 36 95

Europcar İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İç-Dış Hatlar Şubesi İletişim Telefon Numarası 

 • +90 216 588 87 66

Europcar İstanbul Taksim Şubesi İletişim Telefon Numarası

 • +90 212 254 77 10

Europcar İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç-Dış Hatlar Şubesi İletişim Telefon Numarası 

 • +90 232 2746420

Aklınıza takılan herhangi bir konu olursa bizlere yorum yazabilirsiniz. Daha önceden Europcar’dan araç kiralamışsanız başınızdan geçenleri bizlere yazabilirsiniz. Bu yorumlarınız diğer müşterilere tecrübe olacaktır.

Yorum yap

Yorumlar

 • Sanırım telefonlar çok yoğun.Yaz dönemi olunca demekki insanlar tatilde hep araç kiralama peşinde. Müşteri hizmetlerinden de araç kiralayabiliyor muyuz ? Bu telefonu aynı zamanda rezervasyon için kullanabiliyoruz sanırım.

 • Merhabalar.Biz Fransa’dan tatile Türkiye’ye memleketimize gelmeyi düşünüyoruz.Atatürk havalimanından araba kiralamak istiyoruz. Hangi firmadan araç kiralasak diye karar veremedik.Daha önceden bu firmayı kullanan varsa bize yardımcı olabilir mi ? Müşterilerden yardım bekliyoruz. Europcar nasıl bir firmadır ? Araç kiralayınca sorun yaşar mıyız ? Teşekkürler.