Eve Shop Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eve Shop markası, kişisel bakım ve kozmetik sektöründe aktif olarak faaliyet gösteren markalar arasında sıralanmaktadır. Herkes için ulaşılabilir ürünleri sunma hedefiyle 2015’te ilk mağazasını açmıştır. İnternet adresi üzerinden e-ticaret gerçekleştirebilme olanağını sundu. Turgut Aydın Holding çatısı altında kurulan Eve Shop; kaliteli, güncel ve aranan ürünlerde uygun fiyat oranlarını sunmaktadır. İnternet sitesinden alışveriş yapabilme olanağı sunulduğu gibi buna ek olarak mağazalardan da kişisel ve bakım kozmetik alışverişlerinin tamamlanabilmesini mümkün kılmaktadır. Makyaj, cilt bakımı, saç bakımı, parfüm ve deodorant kategorilerinde hem erkek hem de kadın müşterilere hitap eden ürünleri sunmaktadır.

eve-kozmetik-shop-musteri-hizmetleri-telefon

Eve Shop, internet üzerinden alışveriş yapmak isteyen müşterilerini güvenliğini sağlama amacıyla 128 bit şifreleme sistemi kullanmaktadır. Alışveriş olanağında müşterilere kolaylık ve pratiklik sunmak için geliştirmelere sahiptir. Ürünlerin orijinalliklerinin ve kalitelerinin düzenli olarak kontrol edilmesi Eve Shop için titiz çalışma anlayışının benimsenmesini beraberinde getirmektedir. Tedarikçiler tarafından Eve Shop’a gönderilen her ürün gerekli kontrollerden geçirildikten sonra müşterilere ulaştırılmaktadır. Ürün yelpazesinde mevcut olan geniş alternatiflerle beraber, müşteriler için dünyanın önde gelen markaları tek çatı altında toplanmaktadır. Aktif olarak yenilenen katalogla beraber Eve Shop’tan alışveriş yapan herkes için güncel ürünlerin bulunabilmesi sağlanmaktadır. Türkiye’de 30 farklı şehirde hizmet veren Eve Shop markası, her şehirde katalogla senkronize olarak ürünleri sunmaktadır. Eve Shop, özel günlerde özel indirim fırsatlarını müşterilerle buluşturan hizmet anlayışına sahiptir.

Eve Shop Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yoktur. Müşteri hizmetleri olarak hizmetleri bulunmuyor. Sadece Eve Shop depo numarası mevcuttur.Peki eve shop ile nasıl iletişime geçeceksiniz. Eve shop’tan alışveriş yaptınız. Bir sorun yaşadınız diyelim. Eve shop müşteri temsilcisi ile görüşmeniz gerekiyor.Bu durumda eve shop instagram hesabı üzerinden iletişime geçebilirsiniz. İnstagram hesabınıza girip arama bölümüne eve shop yazarsanız sayfalarına ulaşabilirsiniz.Mesaj olarak da sorularınızı sorabilirsiniz.Ya da son fotoğrafın altına da sorabilirsiniz.İsterseniz Eve Shop Müşteri hizmetleri telefonu olarak deponun telefonunu verebiliriz.

Eve Shop Depo Telefon: 0(262) 502 08 58

Buradan yardım alamazsanız,şimdi vereceğimiz web sitesi adresinden Eve shop müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.Mesaj yoluyla iletişime geçebilir,sorununuzu çözebilirsiniz.

eve-shop-musteri-hizmetleri-telefon

Karşınıza bu şekilde bir form çıkacak.Gerekli yerleri doldurabilirsiniz.

Bu Eve Shop müşteri hizmetleri iletişim formunu doldurarak sorununuza çözüm arayabilirsiniz.Eve shop şikayet hattı olarak da bu iletişim formunu kullanabilirsiniz. Eve shop müşteri hizmetleri telefonu olarak hizmet vermeye başladığında bu yazımızı güncelleyerek telefon numarasını sitemize koymuş olacağız.

Eve Shop müşteri yorumlarınızı ve müşteri şikayetlerinizi sitemize yorum olarak yazabilirsiniz.En kısa zamanda dönüş yapmaya çalışacağız. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yap