EVKUR İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evkur müşteri hizmetleri iletişim adlı yazımıza hoşgeldiniz.Bu yazıda sizlere Evkur ile ilgili tüm iletişim bilgilerini en ayrıntılı şekilde yazacağız.Bu yazıdan sonra Evkur ile ilgili tüm sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.Aklınıza takılan soru ve sorunları bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz. Elimizden gelen en kısa süre içinde siz değerli ziyaretçilerimize cevap vereceğiz. Yorumlarınız bizler için çok değerlidir. Yorumlarınızı bekliyoruz. Şimdiden iyi alışverişler, iyi günler dileriz.

evkur-iletisim-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi

Biliyorsunuz ki Evkur mağazaları neredeyse hemen hemen tüm şehirlerimizde mevcut. Kredi kartsız ödeme imkanı olduğu için bir çok müşteri tarafından tercih edilmekte. Evkur mağazalarına giderek kredi kartsız alışveriş yapmak mümkün.Yine aynı şekilde internet sitesinden de kartsız alışveriş mümkün. Kredi kartı kullanmayanlar için gayet güzel bir imkan. Tabi isterseniz kredi kartı ile ya da havale ile de ödeme yapabilirsiniz.

Evkur Ürünleri

Peki Evkur mağazalarında neler satılıyor ? Şimdi isterseniz bunlara kısaca göz atalım.Evkur ürün listesinden şunlar mevcut. Bilgisayar,Telefon,Elektronik eşyalar,Kamera, Beyaz eşyalar,Küçük ev aletleri,Mobilya,Halı ve kilim,Ev tekstil ürünleri,Mutfak gereçleri, ev ve ofis gereçleri,yapı malzemeleri, ısıtma ve soğutma ürünleri,anne ve bebek ürünleri,oyuncaklar,spor aletleri,motorlu ve elektrikli araçlar,kozmetik ürünleri,kişisel bakım ürünleri,saat modelleri gibi bir çok kategoride ürünü  Evkur mağazalarında bulmak mümkün.

Evkur Borç Sorgulama

Evkur’a ait borçlarınızı sorgulamak için Evkur web sitesine girip,siteye giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

  • https://www.evkur.com.tr/login

Evkur’a bu adresten giriş yapıp borç sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Evkur İletişim

Evkur mağazalarının iletişim bilgilerine geçelim isterseniz. Evkur mağazalarından alışveriş yaptınız ve problem yaşıyorsanız müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyeceksiniz. Bu durumda sizlere Evkur müşteri hizmetleri ile nasıl iletişime geçeceksiniz bunu anlatalım. Evkur müşteri hizmetleri için ayrı ayrı telefonlar bulunmuyor. Yani Evkur müşteri hizmetleri Ankara,Konya,Samsun,Adana,Gaziantep,Bursa,Antalya gibi telefonlar yok. Tek bir telefon numarası var. Bu telefon numarasından Evkur ile iletişime geçebilirsiniz.

Evkur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 0212 473 46 46

Evkur mağazalarından daha önceden alışveriş yapmışsanız bizlere bu alışveriş ile ilgili tecrübelerinizi yazabilirsiniz.Bu yazdığınız yorumlar sizden sonra alışveriş yapacak müşterilere ışık tutacaktır. Değerli yorumlarınızı bekliyoruz.Yorumlarınız bizler için değerlidir.

Yorum yap