Finlux Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Finlux Finlandiyalı ünlü elektronik ve beyaz eşya markası üreten bir markadır. Türkiye’de Zorlu günvecesi ile biz müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Fiyat/performans ürünleri ile zirveye oynuyor diyebiliriz. Finlux’un sahibi kim,Finlux kimin,finlux hangi ülkeye ait gibi soruların cevabını da vermiş olalım. Finlux markası 1927 yılında Finlandiya’da kurulmuştur. Finlux 2006 yılında Vestel bünyesine katılmıştır. Finlux ürünlerinin üretimlerinin büyük bir bölümü Vestel’in Manisa’daki tesislerinde gerçekleşiyor. Vestel’in üretim konusundaki hızı ve performansı gerçekten tartışılamaz düzeyde. Vestel günde 24 saat çalışarak bir yılda yaklaşık 12 milyon adet televizyon üretmektedir. Bu sayıya yakın da beyaz eşya ürettiğini söyleyebiliriz. Vestel Avrupa’nın en büyük, dünyanınsa üçüncü en büyük televizyon üreticisi konumundadır.Bunu belirtmekte de fayda var.finlux-müşteri-hizmetleri

Finlux hangi markanın ?

Vestel’in Türkiye’nin neredeyse her yerine ulaşan geniş servis ağı ve satış sonrası desteğiyle, Finlux sektörün yeni yıldızı olarak öne çıkıyor. Yani Finlux,Vestel’in desteğiyle bizlerle.

Peki. Finlux’ta ne gibi ürünler var ? Bunları kısaca saymak gerekirse şöyle: Buzdolapları,derin dondurucular,çamaşır makineleri,fırınlar,termosifon,ankastre ürünler,klima ve solo ocaklar. Bu yazının yazıldığı tarihte bunlardan ibaret. İlerleyen zamanlarda Finlux ürün yelpazesine eklenen ürünler olabilir.Bu eklemelerden sonra biz de yazımızı güncelleyerek Müşteri Hizmetleri Destek sitemizde yayınlarız.

Finlux Teknik Destek almak için Finlux websitesine girebilirsiniz. Finlux web sitesinin en altından teknik destek linkine tıklayarak gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu siteden ürünün kodunu,modelini girerek gerekli teknik bilgiyi alabilirsiniz. Burada kullanım kılavuzu tarzında bilgiler mevcuttur.

Finlux Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası  (çağrı merkezi) 

  • 0850 222 49 87

Bu numaradan Finlux ile ilgili tüm ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.Ülkemizde en çok Finlux Tv televizyon satılmakta olduğu için en çok sitemize gelen soru bu şekilde.Finlux TV müşteri hizmetlerine nasıl ulaşırım ? Bu sorunun cevabı da aslında aynı.Yani yukarıdaki numarayı arayarak Finlux TV ile ilgili sorun,şikayet ve önerilerinizi söyleyebilir,gerekli yardımı talep edebilirsiniz.


Finlux ile ilgili görüş,öneri,istek ve şikayetlerinizi sitemize yorum olarak yazabilirsiniz.Siz değerli müşterilerin yorumları diğer tüketiciler için değerlidir.Sizlerin yorumlarına göre diğer tüketiciler de fikir sahibi olacaktır. Sayfanın altından yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz.

Yorum yap

1 yorum

  • Finlux,sanırım Vestel’in ürünü. Acaba vestel teknik servis ürünlere bakar mı ? Gerçi kendi teknik servisleri de vardır.