Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Garanti bankası iletişim adlı yazımıza hoşgeldiniz.Bu yazıda Garanti bankası müşteri hizmetlerine rahatça direkt olarak bağlanmak için ne yapmanız gerektiğini anlatacağız.Garanti bankası müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum diyen herkes burada nedeni ve çözümü öğrenecek. Garanti bankası yorumlarınızı bekliyoruz.Bu bilgilere geçmeden önce Garanti bankası ile kısa kısa bilgiler verelim.

Garanti bankası ne zaman kuruldu ? Cevap : Garanti Bankası 1946 yılında Ankara’da kurulmuştur.

Garanti bankası Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankasıdır.  Garanti bankası kimin? Bu sorunun cevabını şöyle verebiliriz. Garanti’nin ana hissedarı %49,85 pay oranı ile İspanyol Bankacılık devi olan Banco Bilbao Vizcaya Argentaria S.A. (BBVA) dır.

Garanti bankası iletişim formuna ulaşmak isterseniz verdiğimiz linkten ulaşabilirsiniz. Bu formu doldurarak sorunlarınızı şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Mail adresinizi yazarsanız Garanti Bankası size mail yoluyla cevap vermektedir. Eğer telefon numaranızı yazarsanız size telefon ile arayıp cevap vermektedirler.

garanti-bankası-müşteri-hizmetleri-telefon

Garanti bankası iletişim formu 

  • https://www.garanti.com.tr/ssl/iletisim_formu

Yalnız bir uyarı yapalım. Bu iletişim formundan hızlı bir şekilde cevap alamayabilirsiniz.Kredi kartı,hesap kartı çalıntı,kaybolma durumlarında telefonla iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.


Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ( Garanti Bankası 444lü Telefon Numarası ) 

  • 444 0 333

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri 0850 li Telefon Numarası 

  • 0850 222 0 333

Garanti Müşteri Temsilcine Direkt Bağlanmak için ise şu adımları takip edebilirsiniz. Yukarıdaki numaralardan birini aradıktan sonra sırasıyla şu numaraları tuşlayınız: 1 – 3 – 5 .  Bu tuşlamaları yaparsanız alo garanti müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanmış olacaksınız.


Sitemize en çok gelen sorulardan birisi de Garanti bankası müşteri hizmetlerine yurtdışından nasıl ulaşabilirim ? Hemen cevabını verelim.Vereceğimiz iletişim numaralarından yurtdışından da Garanti Bankasına ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası Müşteri hizmetleri ücretli midir ? Bu sorunun cevabını şöyle verelim. Cep telefonuyla yaptığınız aramalarda GSM operatörünüzün normal tarifesi uygulanır. Yani ücretlidir.Bunu söylemiş olalım.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Yurtdışından Arama – Yurt Dışı Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası – Alo Garanti Yurtdışından Arama

  • +90 212 444 0 333 
  • +90 850 222 0 333

Siz de Garanti Bankası ile ilgili yorumlarınızı,şikayetlerinizi,önerilerinizi,dileklerinizi bize yazabilirsiniz. Bu müşteri yorumları ile diğer müşteriler fayda göreceklerdir. Yaşanılan sorunlara daha çabuk çözüm bulabileceklerdir. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yap

1 yorum

  • Garanti müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek isteyenlere kolaylıklar diliyorum.Çünkü müşteri temsilcisine bağlamamk için ellerinden geleni yapıyorlar. Garanti için konuşmuyorum sadece.Her firmada bu böyle. hadi iyi günler.