GARENTA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Garenta iletişim bilgilerini en ince ayrıntısına kadar,en net ve en doğru şekilde sitemizde bulabileceksiniz. Garenta ile ilgili müşteri yorumlarını sitemizden okuyabilirsiniz. Sizin de Garenta ile ilgili yorumlarınız,şikayetleriniz,öneri veya dilekleriniz varsa en alttan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Diğer müşterilere fikir vermesi açısından yardımcı olabilirsiniz.Şimdi Garenta ile ilgili kısa bir bilgi verelim.

Garenta Oto Kiralama 

Garenta  Anadolu Grubu sermayesiyle kurulmuş Türk menşeli tek araba kiralama firmasıdır. Dünya çapında bir marka olan Garenta oto kiralama fark yaratan, rent a car sektörüne yeni bir soluk getiren ülkemizin yüzde yüz yerli sermayeli markasıdır.

Bir markadan beklenen tüm hedefleri adım adım izleyen, vizyonu sağlam ve geleceğe dönük, kurumsallaşmanın gereklerini yerine getiren Garenta Oto Kiralama yeni nesil rent a car firması olma yönünde sağlam adımlar atmaya devam etmektedir.

Garenta müşteri hizmetleri

Garenta Oto Kiralama firmasının bir marka haline getirdiği GarentaDay  teknolojinin geldiği en son noktada yolları birleştirmesiyle dünya çapında bir araba kiralama şirketi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Yolları her zaman konfor, güven ve kaliteye çıkan rotalar geliştirmek, elbette Garenta Oto kiralama firmasından beklenen atılımlardan sadece birisidir.

Garenta Oto Kiralama firması şubelerinin çokluğundan anlaşılacağı üzere sektörde adını güven ve itibarla yazmış bulunmaktadır. Giderek büyümekte olan Garenta Oto Kiralama şubeleri şu an itibariyle, İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Eskişehir, Bursa, Gaziantep, Kayseri, Muğla, Trabzon’da faaliyet göstermekte olup, bir şehirde birden fazla şubesiyle araç kiralama sektöründe iştigal etmektedir. Bu şubelerin birçoğu hava alanları, otobüs terminallerinde hizmet sunmaktadırlar.

Araç kiralama kampanyalarında da çok çeşitli seçenekler sunan Garenta Oto Kiralama Türkiye ve dünyada bir marka olan Turkcell’den  Türk Hava Yollarına, çeşitli bankalardan, mobil uygulama firmalarına kadar oldukça cazip araba kiralama seçenekleri sunmaktadır.

Kurumsal araç kiralama

Garenta oto kiralama kurumsal araç kiralamalarda büyük avantajlar sunmaya devam ediyor. Bir günden bir seneye kiralanacak araçlara çok büyük ödeme kolaylık ve avantajlarıyla ulaşmak kurumsal firmalar için bir ayrıcalık halini alıyor neredeyse. Kolay ulaşılabilen şubeleri, bir yaşından küçük araç filosuyla Garento oto kiralamanın hizmetlerinden faydalanmanın keyfini sürmek kalıyor sizlere.

Sorularınız,memnuniyetiniz,öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki Garenta İletişim bilgilerini kullabilirsiniz.

Garenta Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası –  GarentaDAY Çağrı Merkezi

 • 444 5 478

Bu numara aynı zamanda Garenta Rezervasyon numarasıdır. Genel rezervasyon numarasıdır.Şubelerin ayrı ayrı telefonlarını alt kısımda verdik.Bu telefondan şikayetlerinizi ve önerilerinizi de bildirebilirsiniz.

Garenta Genel Müdürlük Telefon Numarası

 • (0 216) 656 26 00

Garenta Mail adresi

 • crm@garenta.com.tr

Bu verdiğimiz telefon numaraları genel müşteri hizmetleri telefon numaraları idi. Şimdi ise ayrı ayrı tüm Garenta araç kiralama şubelerinin telefon numaralarını,iletişim bilgilerini verelim. Bu telefonlardan araç kiralayabilirsiniz.Bu telefonlar şubelerin telefon numaralarıdır.Şikayetler ve sorunlar için de kullanabilirsiniz.

Garenta Adana Havalimanı Şubesi İletişim Telefon Numarası ( Şakirpaşa ) 

 • 0322 999 66 10

Garenta Ankara Esenboğa Havaalanı İç-Dış Hatlar Şubesi İletişim Telefon Numarası

 • 0312 999 50 10

Garenta Ankara Şehir YHT Şubesi İletişim Telefon Numarası ( Çankaya ) 

 • 0312 969 33 83

Garenta Antalya Havalimanı İç-Dış Hatlar Şubesi İletişim Telefon Numarası ( Muratpaşa ) 

 •  0242 999 29 81

Garenta Bodrum Milas Havalimanı İç-Dış Hatlar Şubesi İletişim Telefon Numarası 

 • 0252 999 11 22

Garenta Bursa Nilüfer Şubesi İletişim Telefon Numarası 

 • 0224 999 10 90

Garenta Dalaman Havalimanı İç-Dış Hatlar Şubesi İletişim Telefon Numarası 

 • 0252 999 11 25

Garenta Eskişehir Tepebaşı Havalimanı Şubesi İletişim Telefon Numarası 

 • 0222 999 16 77

Garenta Gaziantep Havalimanı Şubesi İletişim Telefon Numarası ( Oğuzeli ) 

 • 0342 999 22 70

Garenta İstanbul Atatürk Havalimanı İç-Dış Hatlar Şubesi İletişim Telefon Numarası 

 • 0212 924 04 00

Garenta İstanbul Beylikdüzü Şubesi İletişim Telefon Numarası 

 • 0212 979 94 29

Garenta İstanbul Kadıköy Şubesi İletişim Telefon Numarası 

 • 0216 999 56 80

Garenta İstanbul Kartal Şubesi İletişim Telefon Numarası 

 • 0216 909 97 39

Garenta İstanbul Taksim Şubesi İletişim Telefon Numarası 

 • 0212 924 04 10

Garenta İstanbul Ümraniye Şubesi İletişim Telefon Numarası 

 • 0850 582 47 72

Garenta İstanbul Yenibosna Şubesi İletişim Telefon Numarası 

 • 0212 999 12 00

Garenta İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İç-Dış Hatlar Şubesi İletişim Telefon Numarası 

 • 0216 999 56 86

Garenta İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç-Dış Hatlar Şubesi İletişim Telefon Numarası 

 • 0232 999 67 67

Garenta İzmir Alsancak Şubesi İletişim Telefon Numarası 

 • 0232 999 67 60

Garenta Kayseri Havalimanı Şubesi İletişim Telefon Numarası ( Kocasinan ) 

 • 0352 999 54 25

Garenta Trabzon Havalimanı Şubesi İletişim Telefon Numarası 

 •  0462 999 12 02

Aklınıza takılan tüm sorunları sitemize yorum olarak bırakabilirsiniz. Şikayet ve memnuniyetlerinizi de sitemize yorum olarak atabilirsiniz. Yorumlarınız bizler için değerlidir.

Yorum yap

Yorumlar

 • garenta sanırım gitgide büyüyor.çoğu plakada görmeye başladım.önümüzdeki yaza kadar bozulmazsa.ben de kiralamayı düşünebilirim.kıpss.

 • ben Cevdet karagülle 2017 yılında araç kiraladım 35 jh 815 plakalı araç yol kaldırım taşına sürttüğüm için benden 330 tl kestiler hasar ücreti bu kadar tutuyor dediler bir daha 580 tl kestiler hakkımı aramaya kalktım dedim 2, kazayı ben yapmadım bunu niye benden kesiyorsunuz başka birine kiralamışsınız dediğimde araştırdılar doğrudur sen haklısın dediler benden 330 tl lik geri iade faturasını kesmemi istediler kesip gönderdim para gelmedi dediler yatmış bende vaz geçtim hakkımdan kapansın gitsin dedim bu seferde 23,07,2018 yılında avukatlık ofisinden beni aradılar dediler sen garentaya borçlusun bu şirketin müdürü her kimse işine ve tezgaha sahip çıksın

 • merhaba,
  geçen ay bir araç kiraladım aracımda tek taraflı 2 sürtme hasarı oluştu.
  ilkinde açıköğretim üniversite sınavım vardı araçla dönerken bir evin demir kapısına sürttüm,sınavım saat 14:00 deydi ve hiç zamanım yoktu polisleri bekleyemedim tutanak için çünkü sınav saatim başlamıştı aracı hemen park edip okula gittim,çıktığımda 2 saat olmuştu aracı yerinden hareket ettirdiğim için polis de bişey yapamayız dediler.Sonrasında aracı otoparkdan çıkarırken bir sürtme oldu polisi aradım bekledim özel mülk dediler ve gelmediler.
  ben tutanak tuttum ama kendim karşda bir muhatap yok neyse aracı teslim etmeye gittiğimde benden ne bir beyan nede tutanak istediler,ben yazabilirdim ama isteyen olmadı.
  önden 460tl civarı hasar bedeli istediler ödedim,1 ay sonra 1511 tl daha istediler böyle bir saçmalık görmedim bu nasıl bir sistem böyle rezillik görmedim,ben bu parayı ödemek istemiyorum desteğinizi rica ederim.

  • Garenta araç kiralama şartlarını okumanızı tavsiye ediyoruz. Orada kaza veya hasar durumunda ne yapmanız gerektiği yazıyor olmalı. Size verilen sigortanın veya kaskonun geçerli olabilmesi için şartlar yazıyor olmalı. Garenta genel merkezi aramalı ve durumu anlatan bir maili Garentaya göndermenizi tavsiye ediyoruz.Garenta iletişim bilgileri yazımızda mevcut.Geçmiş olsun.İyi günler dileriz.

   • Sizin direk müdürlük telefon numaranız varımı varsa lütfen verirmisiniz büyük bir rezillik yaşattınız ve muhatap bulamıyorum