GRATİS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gratis müşteri hizmetleri yazımıza hoşgeldiniz. Bu yazı içerisinde Gratis’in kısa bir tarihini öğreneceksiniz.Gratis’te hangi ürünlerin olduğuna kısaca göz atacaksınız. En önemlisi Gratis Müşteri Hizmetlerine direkt nasıl bağlanacağınızı öğreneceksiniz. Gratis ile ilgili şikayetlerinizi hangi hatta ileteceğinizi öğreneceksiniz. İsterseniz Gratis hakkında sitemize yorum bırakabilirsiniz.Gratis ürünlerini daha önceden kullanmışsanız bu tecrübeleri bizlerle paylaşmaya ne dersiniz ? Bu tecrübeleriniz ışığında yazacağınız yorumlar,diğer müşteriler için ön fikir olacaktır. Yorumlarınızı bekliyoruz.

gratis-müşteri-hizmetleri-telefonu

Gratis markası, SEDES Holding çatısı altında kurulan kişisel bakım ürünleri marketi konumundadır. 2009 yılında ilk mağazasını açan Gratis, günümüzde Türkiye’nin 78 farklı iline ulaşmakla beraber yüzlerce mağazayla hizmet vermektedir. Kişisel bakım marketi konseptiyle açılışını gerçekleştiren Gratis markası hem AVM’lerin içerisinde hem de bulunduğu şehirlerin merkez noktalarında yer almaktadır. Erkek ve kadın bakımına özel olarak ürünlerin içerisinde yer aldığı bir marka olarak ön plana çıkmasıyla birlikte, bebek-çocuk kategorilerine özel olarak ürünleri barındırmaktadır. Gratis tarafından sunulan ürünlerin her biri, dünyanın önde gelen markaları arasında yer almaktadır. Müşterilere özel olarak kategorize şekilde sunulan her ürün, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir.

Gratis markası, kendi mağazalarına özel olarak puan toplayabilmeyi sağlayan Gratis Kart seçeneğiyle beraber müşterilerine avantaj sağlama hedefiyle hareket etmektedir. Avantajlı alışverişi beraberinde getiren marka konumunda bulunmasının yanı sıra aynı zamanda bir o kadar da fark yaratan indirim kampanyalarına sahiptir. Dönemsel olarak müşterileri için özel olarak sunduğu indirim fırsatlarıyla beraber Gratis markası şubelerinde sunulan ürünler yüksek rağbet görmektedir. Sürekli olarak yenilenen ürün yelpazesinde, tüm ihtiyaçların bir arada sunulmasına yönelik olarak hareket eden Gratis, bireysel olarak sunduğu ürünlerle beraber aile için de yaşam kalitesini artırma hedefine sahiptir. Kişisel bakım mağazaları kategorisinde özel bir hizmet konseptini barındırmasıyla beraber, sektörde yer alan en önemli markalar arasında baş sırada yer almaktadır.

Gratis Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 0850 210 6 900 

Gratis Genel Müdürlük Telefon Numarası – Gratis Kurumsal İletişim Telefonu

  • (0212) 705 2600

Gratis ile kurumsal iletişime geçmek için bu numarayı arayabilirsiniz.


Gratis İletişim Mail ve Gratis Şikayet Mail Adresi

  • info@gratis.com.tr

Yukarıda verdiğimiz telefon numarası Gratis’in müşteri temsilcisi ile iletişime geçebileceğiniz telefon numarasıdır. Tüm önerilerinizi ve sorunlarınızı Gratis’e bu telefondan iletebilirsiniz. Gratis merkez ile iletişime geçmek için ise Gratis genel müdürlük numarasını arayabilirsiniz.

Gratis hakkında yorumlarınızı bizimle de paylaşabilirsiniz.Yorum kısmından yorumlarınızı bize yazarsanız çok seviniriz.Bu Gratis müşteri yorumlarınız diğer kullanıcılar için tecrübe olacaktır. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yap

1 yorum

  • gratis neden daha çok yere mağaza açmıyor.gratis mağazalarını tatil mekanlarında da görmek istiyoruz.tamam avmlerde var ama. tatile gidince gratis yok. bence eksiklik. daha cok mağaza açın lütfen. gittiğimiz yerlerde bulamıyoruz.zzzz