HALKBANK Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Türkiye Halk Bankası müşteri hizmetleri 2018 yazımıza hoşgeldiniz.Bu yazıda Halkbank‘a ait tüm iletişim bilgilerini sizlere vereceğiz. Halkbank müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için neler yapmanız gerektiğini anlatacağız.Bu bilgilere geçmeden önce Halkbank ile bir kaç bilgi verelim siz değerli ziyaretçilerimize. Yine aklınıza takılan sorular olursa bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz.Yorumlarınızı bekliyoruz.Yorumlarınıza en kısa sürede cevap vermeye çalışıyoruz.

halk-bank-müşteri-hizmetleri-iletişim-telefon-numarası

Cumhuriyetin ilk yıllarında kalıcı bir ekonomik kalkınma için ve sermaye birikimini başlatmak için 1933  yılında Halk Bankası kurulmuştur.Ancak 1938 yılında faaliyete geçmiştir. O günden bugüne dek Halk Bankası her geçen gün büyümüş ve faaliyetlerine devam etmiştir. Halk Bankasının bugün neredeyse her ilçede bir şubesi bulunmaktadır.

Bu kadar büyük bir bankanın haliyle bir çok müşterisi olacaktır. Hal böyle olunca bazı problemler meydana gelebilir.Ya da hiç bir probleminiz yoktur.Telefon bankacılığı ile işlerinizi halletmek istemiş olabilirsiniz.Tabi bu iş ve işlemleri yapabilmek için Halk bank müşteri hizmetleri telefon numarasına ihtiyacınız olacaktır. Halk Bankası müşteri hizmetlerine diretk bağlanmak her zaman kolay olmayabilir. Meşgul olabilir. Çağrı merkezi sizi biraz bekletebilir. Sabırlı olmak gerekir. Bu her banka müşterisinin başına gelebilecek bir durumdur.

İsterseniz artık sizlere Halk Bank iletişim bilgilerini verelim.Sizlerin de Halk bank müşteri hizmetleri ile ilgili soruları olursa,bizlere yorum yazmayı unutmayın.En kısa sürede yanıt vermeye çalışıyoruz.

Halk Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 0850 222 0 400 ( Halkbank Dialog ) 
  • 444 0 400 ( Halkbank Dialog ) 

Halk Bankası Kobi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 0850 222 0 401  ( Kobi Dialog ) 
  •  444 0 401 ( Kobi Dialog ) 

Halk Bankası Mail Adresi

  • dialog@halkbank.com.tr

Halk Bankası Genel Müdürlük Telefon Numarası

  • (0216) 503 70 70

Halk Bankası çağrı merkezi adlı yazımızın sonuna geldik.Eğer Halk Bankası müşteri temsilcisine bağlanma konusunda problem yaşıyorsanız bizlere yorum olarak iletebilirsiniz. Halk Bank iletişim ile ilgili tüm sorunlarınıza en kısa sürede cevap vermeye çalışıyoruz. Teşekkürlerimizi sunar,siz değerli ziyaretçilerimizi iyi günler dileriz. Yorumlarınız bizler için kıymetlidir.

Yorum yap