HepsiBurada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hepsiburada iletişim telefon numaralarını öğrenebileceğiniz en net,en doğru yere geldiniz.Bu yazımızda hepsiburada ile iletişime geçebileceğiniz tüm yolları,başınıza gelebilecek tüm sorunlara karşı nasıl davranacağınızı sizlere yazdık.Hepsiburada üzerinden yapacağınız alışverişlerde nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizlere yazdık.Zaman zaman bu yazımızı güncelleyerek sizlere daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz.Siz de mutlaka hepsiburada ile yaşamış olduğunuz sorunu bize yazın.

Hepsiburada sitesi Türkiye’de faaliyet gösteren en büyük online alışveriş sitelerinin başında geliyor.  2001 yılından bugüne dek 17 yıldır en sevilen alışveriş sitelerinin arasında olmayı başarmıştır.

Hepsiburada’dan aldığınız ürünlerin satıcıları farklı olabilmektedir. Bu ne demek oluyor ? Şimdi size biraz bunu anlatalım. Bu önemli bir konudur. Buna dikkat etmenizi öneriyoruz.  Burada başka satıcılar olabiliyor. Bu satıcıların puanları hemen yanında yazıyor. Alışverişlerinizi bu puanları göz önünde bulundurarak yapmanızı tavsiye ediyoruz. Herhangi bir sorunda siz satıcıyla değil,hepsi burada ile iletişime geçiyorsunuz.

Hepsiburada-çağrı-merkezi

Herhangi bir ürüne girdik diyelim. Satın almak istiyoruz. Önce satıcısına bakmanızı öneriyoruz. Peki hepsiburada’da satıcıya nereden bakarız ? Gösterelim.

hepsiburada müşteri hizmetleri

Görüyorsunuz.Eğer burada satıcı hepsiburada görünüyorsa size ürünü hepsiburada gönderecektir.Ancak burada başka satıcılar da olabilir. Bu durumlar da satın aldığınız ürün satın aldığınız satıcıdan tarafınıza gönderilecektir. Ancak siz satıcı ile görüşmüyorsunuz. Herhangi bir sorunda siz şikayetinizi hepsiburada müşteri hizmetlerine mesaj yoluyla iletiyorsunuz. ( Mesaj yoluyla çözemezseniz diye yazımızın ilerleyen kısmında Hepsiburada müşteri temsilcisi numarasını size vereceğiz. ) Eğer ürünle ilgili sorun yaşıyorsanız hesabınıza giriş yaptıktan sonra anasayfada sağ üst kısımda bulunan bize sorun sekmesinden ürününüzü seçiyorsunuz. Eğer bulamadıysanız linke tıklayabilirsiniz.

hepsi-burada-iletişim

Bu sayfa zaten ne yapmanız gerektiğini size söylüyor.Sizi yönlendiriyor. Diyelim ki bunları yaptınız ve bir sonuç alamadınız. O halde müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak isteyeceksiniz.Şimdi size bu numaraları verelim.

Hepsi Burada Müşteri Hizmetleri” servisi haftanın 7 günü, 24 saat gönderdiğiniz sorulara en hızlı şekilde yanıt verir. Bu mesaj olarak gönderdiğiniz yardım talepleri içindir.

Hepsi Burada Çağrı Merkezi ise her gün 08.00 – 24.00 saatleri arasında çalışır.

  • 0850 252 40 00 (Çağrı Merkezi)

Bu numaradan hepsi burada müşteri temsilcisine bağlanabilir,soru ve sorunlarınızı söyleyebilirsiniz. Şikayetinizi daha rahat anlatabilmek için sipariş numaranızı hazırlamanızı tavsiye ederiz. Sipariş numaranızı hesabım sayfanızdan bulabilirsiniz.

Hepsiburada ile ilgili görüşlerinizi bizimle yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için kıymetlidir. Sorunlarınızın çözümü için en kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.

Yorum yap