HOMEND Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Homend 2009 yılının Haziran ayında kurulmuştur. İlk yılı takiben otuz üç farklı ürün ile 2010 yılının Eylül ayında büyük bir lansman yaparak müşterilerine adını duyurmayı başarmıştır.Misyon olarak güvenilir, beğenilen ve tavsiye edilen ürünlerinin olmasını benimsemişler ve bu yolda ilerlemişlerdir. HOMEND,Index Grup güvencesi altında kurulmuş yenilikçi elektrikli ev aletleri markasıdır.

homend-müşteri-hizmetleri-tel

Yenilikçi ve özenilen ürünler üretmeyi amaç edinen Homend bazı noktalara da çok dikkat etmektedir.Bu noktalar çevreye zararı olmayan ürünler yani doğa dostu, enerji kullanımını minimuma indiren ve sağlıklı malzemelerden imal edilmiş ürünlerdir. Bütün bu çalışmalar Homend markasını bir adım öteye götürmeyi amaçlamaktadır.

Homend bugün ise 100’den fazla ürün ile tüketicinin hem göz zevkine hitap eden hem de kullanım kolaylığı konusunda tercih etmesini sağlayan bir firmadır.Kolay kullanımının yanı sıra tasarımlarının da ön planda bulunduğu aldığı üç ödülden anlaşılmaktadır. Bunu da söylemiş olalım.Homend ürünlerinin katıldığı tasarım yarışmalarında üç ödülü bulunmaktadır. Sonuç olarak Homend ürün tasarımları,insanların hayatlarını kolaylaştırmayı hedef görmüş ve başarıya ulaşmıştır.

Şimdi ise Homend iletişim bilgilerine göz atalım.

Homend Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 0850 222 32 45

Homend İletişim mail adresi 

  • musterihizmetleri@cc.homend.com.tr

Homend Arıza Kaydı

  • https://www.homend.com.tr/homend-urunum-arizali

Homend ürünleri için arıza kaydı oluşturmak için formu doldurabilirsiniz.

Siz de Homend ürünlerini kullanmışsanız görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizden diğer müşterilerin faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Yorum yap