Huawei Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu yazımızda Huawei cep telefonu müşteri hizmetleri numarasına ulaşacaksınız. Huawei teknik servisi hakkında genel bir bilgi sahibi olacaksınız. Huawei destek ekibiyle nasıl iletişime geçeceksiniz,bunları öğreneceksiniz. Huawei müşteri hizmetleri şikayet numarasını öğreneceksiniz. Bizim ise sizden istediğimiz,rica ettiğimiz bir konu var. Eğer siz de Huawei’den telefon almışsanız veyahut Huawei’nin herhangi bir ürününü kullanmışsanız bu konu hakkında bize müşteri yorumu yazmanız.  Huawei ile ilgili deneyimlerinizi bizimle paylaşır mısınız ? Yorumlarınız bizim için çok kıymetlidir.Şimdi isterseniz Huawei hakkında kısa bir bilgi sahibi olalım.

huawei-müşteri-hizmetleri-telefon-numarası

Huawei Technologies Co. Ltd. veya bilinen adıyla Huawei, Çin Shenzen merkezli bir markadır.Yani Çin’de yapılan bir ürün olmasının dışında Çin’e ait bir markadır.Biliyorsunuz çoğu markanın sahibi Çin olmamasına rağmen ürünler Çin’de yapılıyor.Ama Huawei bir Çin markasıdır. Çok uluslu yapıya sahip olmasıyla beraber, 2012 yılında Ericsson markasını gerisinde bırakarak dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon cihazı üreticisi olmuştur. Huawei markasının kuruluşu 1987 yılına dayanmaktadır. Ren Zhengfei’ye ait olarak özel kurulan bir marka değerini taşır. İlk kuruluş tarihinden itibaren ağ ve telekomünikasyon cihazları üretme hedefiyle sektörde yerini almıştır. Çin başta olmak üzere diğer yabancı ülkelere tasarlanan ürünlerin pazarlanması anlayışıyla çalışmalarına başlamıştır. İlk yıllarını durağan şekilde geçirmesiyle beraber, yeni nesil teknoloji ürünlerinde Çin merkezli en önemli teknoloji markalarından birine dönüşmüştür.

Şirketin 2014 yılında yakaladığı net kar oranı 34.2 milyar CNY olmuştur. 140’ı aşkın farklı ülkeye ulaşmayı başarmış olmasıyla beraber dünya çapında 170.000’i aşkın çalışanı bulunur. Huawei markası, akıllı telefon ve tablet piyasasına giriş yapmasıyla beraber popülerliğini artırarak farklı dünya ülkelerinde yer almıştır. Dünyanın farklı ülkelerinde AR-GE enstitüsüne sahiptir. AR-GE çalışmalarında önde gelen markalar arasında yer almasıyla beraber, sadece AR-GE hizmetinden elde ettiği kar seviyesini artırmaktadır. Türkiye pazarında ilk 3 marka arasına girmeyi hedefleyen Huawei markası, global çaptaki akıllı telefon piyasasında 3.sırada yer almaktadır. Çin’in en büyük akıllı telefon üreticisi konumunu koruyarak ilerleyişini sürdüren Huawei markasının değeri, giderek artan Pazar payıyla beraber artış gösteren seviyededir. Kendi politikasına odaklanarak, küresel çapta akıllı telefon piyasasında yer almaktadır.

Huawei Türkiye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 444 79 88

Bu telefondan Huawei müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanabilirsiniz. Teknik destek alabilir,garanti ile ilgili sorularınızı sorabilirsiniz. Yine bu telefon numarası Huawei şikayet hattıdır. Bu numaradan şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Yine bu telefon numarasından size en yakın Huawei teknik servisi nerede öğrenebilirsiniz.Huawei cep telefonu müşteri hizmetleri numarasıdır aynı zamanda.


Huawei Genel Müdürlük Telefon Numarası 

  • 0216 633 88 00

Sizlerden ricamızı tekrar hatırlatmak isteriz.Huawei markası ile ilgili yaşadığınız tecrübeyi bize bir kaç cümle de olsa iletmeniz.Yorum kısmından bizlere tecrübelerinizi yazabilirsiniz.Bu diğer müşteri açısından çok önemlidir.Bir markayı satın alırken en dikkat edilen şey müşteri memnuniyetidir. Bu memnuniyetinizi bizlere yorumlar kısmından iletebilirsiniz.Sizden önceki yorumları okuyabilirsiniz.

Yorum yap

Yorumlar

  • Ben hiç memnun kalmadım Huawei mate lite 10 kullanıyorum telefonda ekran sararmasi oldu ilkinde ekran değişti geldi tekrar aynı sorun oldu yeni cihaz geldi ve ondanda ekran sararmasi birkez daha oldu yani mate serisi hiç hoş değil şuan mate lite 20 düşünüyorum fakat kararsız kaldım

  • huawei p20 nasıl bir telefon acaba ? yorumlarını okumak istiyorum.huawei cok iyi mi yoksa bilemedim.kaç yıl gider acaba.
    az para değil.aldım mı uzun süre kullanmamm gerekyior. müşteri hizmetlerini arasak söylerler mi ?