ICF ANKASTRE Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ICF ilk olarak 1995 yılında kurulmuştur. Türkiye’de ve dış ülkelerde birçok satış mağazaları olup güvenli ve sağlıklı bir şekilde satışı bulunmaktadır. ICF ürünleri ankastre ocak, ankastre fırınlar, mikrodalga, bulaşık makinesi, davlumbaz ve evye gibi mutfak eşyalarında oldukça sağlam ve başarılı bir çizgiye sahiptir. Ankastre ocaklarda ayarlanabilir gaz ayarı olması, yapılan işlere göre değişiklik gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Birçok fayda ve fonksiyonları olup kolaylık sağlamaktadır. Günümüze uyarlanıp akıllı ve yenilikçi tasarımları ile oldukça göz doldurmaktadır.

icf-ankastre-müşteri-hizmetleri

Tüm ürünleri paslanmaz çelik olup uzun yıllar kullanılmaya uygundur. Yaşamınıza kolaylık sağlayan birçok ürünleri ve kaliteli malzemeleri ile mutfakta geçirdiğiniz zamanı daha kullanışlı ve verimli hale getirmektedir.

Özellikle fırın, mikrodalga, bulaşık ve davlumbaz ürünlerinde birden çok seçenek ve kademeleri ile üretilmiş olup yaptığınız çeşitli işlerde büyük kolaylık sağlayıp mutfakta geçirdiğiniz zamanı minimuma düşürmeyi amaçlamış ve başarmıştır.

Bu başarının verdiği avantajla birlikte birçok müteahhit yaptıkları evlerin mutfaklarında ICF Ankastreyi tercih etmektedir.

ICF Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 

  • 444 1 543

Bu hattı arayarak ICF ile ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.Ürün montajı ve arızaları ile ilgili başvuru yapabilirsiniz. İstek,öneri ve şikayetleri bu telefondan ICF firmasına iletebilirsiniz.Bizlerle de yorumlar kısmından bunları paylaşabilirsiniz.

Yorum yap