İNSTAGRAM Müşteri Hizmetleri DEV REHBER

İnstagram müşteri hizmetleri yazımıza hoşgeldiniz.Bu yazıda instagram ile ilgili tüm sorunlarınıza çözüm bulmaya çalışacağız. Zaman zamanda bu yazımızı güncelleyeceğiz. İnstagram ile ilgili neye ulaşmak istiyorsanız bunları madde madde sıralayacağız.Hangi instagram sorununuz varsa ilgili başlığa tıklarsanız oraya gidebilirsiniz.(yakında) İsterseniz yazımıza geçelim. Yazıya geçmeden önce eğer bu yazıyı okudunuz sorunu çözemediniz. Bu takdirde sayfanın sonunda yer alan yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz sorununuzu çözerek en kısa sürede size bilgi vereceklerdir. Size ulaşabilmemiz için lütfen mail adresinizi doğru yazınız. Şimdi yazımıza geçebiliriz.

instagram-müşteri-hizmetleri-telefon

İNSTAGRAM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sevgili blog okurlarımız.Bu kısmı lütfen dikkatlice okuyunuz. İnstagramın kendisine ait,yani Türkiye’ye ait bir müşteri hizmetleri numarası mevcut değildir. Herhangi birisi ya da web sitesi size İnstagram müşteri hizmetleri numarası vardır diyemez. İnstagram yardım hattı diye bir hat yoktur. Burayı bir kez daha vurgulayalım.İnstagramın kendisine ait bir yardım numarası yok. Bazı özel telefon şirketleri instagram yardım hatları kurmuş olabilirler. Onlarla iletişime geçebilirsiniz. ANCAK,İnstagramın kendisine ait bir whatsapp hattı,yardım hattı yoktur.

Devam edecek olursak İnstagram canlı destek diye de bir hat malesef bulunmuyor. İnstagram iletişim için yalnızca mail adresi var.Bu mail adresinden yardım alabilirsiniz.

İnstagram Mail Adresi

İnstagram ile ilgili problemlerinizde instagram şikayet hattı mail adresleri var.Bu adreslere durumunuzu anlatan detaylı bir mail yazarsanız çözüm bulabilirsiniz.

Bu sayfadan instagram ile ilgili tüm sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.  Bu sayfada her şey tüm detayıyla yazılmıştır.

Yorum yap

1 yorum

  • Instagram musteri hizmetleri diye bir suru site gezdim. Hepsi ucretli hem de dakkasina kac para kesiyorlar. Instagrami bastan satin alsam o kadar tutmuyor. Instagrama ait numara yoksa yok diyin bu site gibi.tesekkrler admin.ya tamam destek hatti yaziyosanz yanina kac para oldugubu da yazin. Birsürü param gitti. Burdan sunu anliyoruz. İnstagram musteri hizmetlerine ucretsiz ulasmak imkansiz. Belki ileride degisir. Kim bilir.