Karaca Home Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Karaca Züccaciye diğer adıyla Karaca Home iletişim bilgilerinin hepsini en ince ayrıntısına kadar bu yazımızda sizlere yazacağız.Müşteri yorumlarını,şikayetlerini,önerileri sitemizin yorum kısmında bulabilirsiniz.Sizin de yorumlarınızı bekleriz.Şimdi biraz Karaca Züccaciye hakkında bilgi verelim.

Karaca kimin ? Karaca Züccaciye’nin sahibi kim ? Önce bu soruların cevabını verelim. Karaca firması Hüseyin KARACA 1973 senesinde Süleymaniye-İstanbul’da kurulmuştur. Karaca Züccaciye ismiyle ticaret dünyasına giren kardeşler, cam işinde iştigal ettirdikleri sadece otuz işçi ile cam ürünlerine desenler yaparak ilk işlerini başlatmışlardır. Bu küçük atölyede başlayan cam işçiliği daha sonra porselen satışına kadar gitmiştir. 1990 yıllarında Karaca Züccaciye elektrikli küçük ev aletleri distribütörlüğü yapmaya başlamıştır ki, o dönemde bu tür aletler pek revaçtaydı.karaca-zuccaciye-müsteri-hizmetleri-iletişim-tel

İşlerini doğru yapan her müteşebbiste olduğu gibi zamanla oldukça geniş müşteri portföyüne ulaşmışlar, bunun neticesinde yeni bir dinamizm ve cesaretle marka olmaya karar vermişlerdir. Karaca markası 1999 senesine gelindiğinde ise kendi isimleriyle çelik tencere setleri üretmeye başlamışlardır.

Yaklaşık 2 sene sonunda en iyi, en kaliteli porselen hakkında yaptıkları titiz araştırmalar, onların yolunu Limonge-Fransa’ya çıkarmış, Karaca züccaciye lazım gelen her türlü işlemleri yapıp, bağlantıları kurmak suretiyle porselen için gereken ham maddeyi Fransa-Limonge’dan alarak porselen üretimine soyunmuşlardır. Porselen üretimini Tunus’ta yapmaya başlamışlardır.

Tam da böyle bir işe girdikleri sıralarda 2001 ticari krizi patlak vermiştir. Dört kardeş bu cesur iştiraklerinden dolayı geri adım atmamışlar, üretimi durdurmayarak yollarına devam etmişlerdir. Elbette bu gözü pek hamleleri Karaca Züccaciyeyi bir marka yapmıştır. Hem de sadece Türkiye’de değil dünyada saygın bir marka haline getirmiştir.

1990 senesinden başlayarak, ülke genelinde satış ağları kuran Karaca A.Ş, Türkiye’nin bütün şehirlerinde olmak üzere 1000 üzerinde satış noktası kurmuş ve geliştirmiştir. 2006 senesinde Karaca A.Ş bu yılı yeniden yapılanma ve yenilenme dönemi olarak belirlemiştir. KRC Shop kendi bünyelerinde oluşturdukları perakende satış mağaza zincirlerinin adıdır ve firma 23.000 metrekarelik merkezlerinde hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir.

KRC, Karaca home, Jumbo, Emsan en bilindik markalarındandır ve ülke istihdamına büyük katkılar sağlamaktadır.

Karaca Züccaciye – Karaca Home Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 

  • 0850 2525 572  (Çalışma saatlerimiz sabah 09:00-akşam 20:00’dir.)

Karaca ile ilgili tüm aklınıza takılan soruları yorum kısmından bize yazabilirsiniz.

Yorum yap

1 yorum

  • Uzun süredir beklediğim bir ürün için stoğa girince haber ver dedim ürün uzunca bir süreden sonra stoğa girdi black friday indirimindende yararlanarak sipariş verdim farklı bir ürün geldi şimdi iade edeceğim ve tekrar ürünün stoğa girmesini bekleyeceğim tekrar yanlış ürün gelir mi bilmiyorum gelirse ben tekrar karacadan alış veriş yapar mıyım hiç bilmiyorum