KOÇTAŞ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Koçtaş müşteri hizmetlerine en kolay şekilde bağlanmak için en doğru yerdesiniz.Koçtaş genel müdürlük şikayet hattına ulaşabileceğiniz telefon numaralarını size vereceğiz. Aklınıza takılabilecek her sorunun çözümünü burada bulabileceksiniz.Koçtaş iletişim bilgileri ile işlerinizi halledebileceksiniz. Şimdi isterseniz Koçtaş hakkında kısa bir bilgi verelim.

Perakende satışların tartışmasız lideri olan Koçtaş 1955 senesi itibariyle inşaat projelerine toptan yapı malzemeleri temin etmeye başlamış, perakende satış mağazasının ilkini 1996 senesi Mayıs ayında İzmir Bornova semtinde açmıştır. Bunun akabinde Antalya’da 1998,  yine aynı yıl İzmir Balçova’da diğer mağazalarını açmaya başlayarak faaliyetlerini günümüze kadar sürdürmeye devam etmiştir.

Kingfisher grubuna bağlı B&Q firmasıyla ortaklık anlaşması imzalayan Koçtaş sektörde lider olmak adına attığı bu adımla dünyadaki yenilikleri tam kalbinden yakalayarak muazzam bir başarıya imza atmış bir firmadır. Aynı zamanda bu başarılı hamle sayesinde uluslararası bir firma olmuş, bu vesileyle satın alma kudretini rakiplerine karşı bir üstünlük olarak kullanmayı bilmiştir. Bahsi geçen ortaklık anlaşmasında, şirket hisseleri Koçtaş ve B&Q arasında eşit olarak yani yüzde elli elli pay edilmiştir. Bu minvalde şirket adı Koçtaş Yapı market Tic. A.Ş olarak resmiyet kazanmıştır.

Koçtaş’ın ortaklık yaptığı Kingfisher şirketler gurubu binleri aşan mağazalarıyla Avrupa’da on ülkede sektörün en güçlü şirket topluluklarındandır. Kingfisher için, başta İngiltere, Türkiye ve Polonya’da Pazar lideri demek doğru bir tespit olacaktır. Bununla beraber Kingfisher şirketler grubu, İspanya ve Fransa’da pazarın ikinci en büyük firması konumunda bulunmaktadır. Almanya, İrlanda ve Portekiz’de faaliyet gösterdiğini de unutmamak gerekir Kingfisher şirketler gurubunun. Koçtaş onun en önemli markalarından biridir. Koçtaş firmasını Castroma, Screwfix Brico Depot markaları takip etmektedir. Avrupa ülkelerinde toplam 1006 mağazası bulunur ve bu sayı her geçen gün artmaktadır.

İzmir, Diyarbakır, Trabzon Mersin başta olmak üzere Koçtaş ülkemizin 20 ilinde 42 mağazasıyla hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Koçtaş ithal ve yerli üretim ürünlerini ödeme avantajlarıyla değerli müşterilerine sunuyor. Mobilya, dekoratif ürünler, aydınlatma gereçleri, ev tekstili ve çok daha fazlası Koçtaş ayrıcalığıyla satışa sunuluyor.

koçtaş müşteri hizmetleri telefon numarası

Şimdi KOÇTAŞ çağrı merkezine nasıl ulaşılır ? Bunlarla ilgili bilgileri sizlerle paylaşalım.

KOÇTAŞ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 0850 209 50 50  ( Haftanın 7 günü 09:00 – 20:00 saatleri arasında açıktır )

Koçtaş Genel Müdürlük Telefon numarası

  • (216) 430 03 00

Eğer isterseniz Koçtaş’ın kendi web sitesine giderek hesabnıza giriş yapabilirsiniz. Mesajlarım bölümünden de iletişime geçebilirsiniz.


Daha hızlı ve kolay olarak KOÇTAŞ twitter müşteri hizmetlerine de hızlıca sorununuzu anlatabilirsiniz.

KOÇTAŞ Twitter Destek Hattı – Müşteri Hizmetleri İletişim

  • https://twitter.com/koctasdestek

KOÇTAŞ Facebook Müşteri Hizmetleri 

  • https://www.facebook.com/koctas

Size verdiğimiz bu telefon numarasından Koçtaş’a sipariş verebilirsiniz.
Koçtaş İnternet mağazasında oluşturduğunuz alışveriş sepetini Müşteri Hizmetleri yetkilimize aktararak; teslimat, fatura adresi gibi bilgilerin girilmesini ve ödemesini telefonda sesli yanıt sisteminden yapabilirsiniz.Siparişlerinizle ilgili iptal, iade, değişim ve arızalı ürün bildirimi gibi işlemleri yaptırabilirsiniz. Koçtaş ile ilgili görüşlerinizi, mağazalarımızla ilgili şikayet ve taleplerinizi bize iletebilirsiniz.  Müşteri temsilcileriyle yaptığınız tüm görüşmeler kayıt altına alınmaktadır.

Sitemizden de koçtaş müşteri yorumlarına ulaşabilirsiniz.Sizler de şikayet ve önerilerinizi yazabilirsiniz.

Yorum yap

Yorumlar

  • geçen hafta online sipariş ettiğim yatak elime ulaştı fakat bir hafta kadar havalandırmama rağmen hala leş gibi küf gibi kokuyor.böyle rezalet görmedim.sizin evinizde olsa acaba böyle bir yatakta böyle bir kokuyla uyuyabilir miydiniz? ben uyuyamadım.böyle bir şey olmaz.ayıplı malınızı iade etmek istiyorum.

  • İzmit yahya kaptan şubesinin ve personelinin rezaletliğini yazmakla bitmez! 3 kere telefonla malzemenin o şubede olup olmadığını teyit ettim. Seramik bölümünden sercan bey sağolsun telefonda yardımcı oldu. Bursadan nakliye tuttum aldırmaya gönderdim. Önce ürün yok denerek uzun bir zaman kaybından sonra bu sefer kasada fiyatı 2 misli çıkma problemi ile uZuncana bir vakit daha geçti. Saat 20:00 gibi faturamız kesildi fakat saat 22.00 ye kadar ürün depodan bulunamadı. Bununlada kalmayıp personel kapandık deyip nakliyecimi ürünleride vermeden dışarı çıkartmışlar. Nakliyeci gece izmit de kalmak zorunda kaldı. Ertesi gün oldu öğlen malzemeleri ancak bulup nakliyeci alabildi. Koçtaşın sorumsuz müdürleri çalışanları bana 600 tl nakliye+ otel+ nakliyecinin ertesi günü uğradığı zararı karşılamama maloldu. Korupark ve Carrefour Bursa şubelerinin de bunlardan bir farkı olmadığınıda gördüm. Meğer koçtaş belli bir tonajı geçince ücretsiz sevkiyat yapıyormuş! Kimse beni bilgilendirmedi! Müşteri temsilcilerini aramama rağmen hiçbiri hiçbirşey yapmadı! oranın idari amiri denen uğur veya ufuk isimli biri bana saçma sapan telefonda konuştu! Koçtaşlar bitmiş. Yazık! Kaliteli Koç ailesine hiç yakışmayan bu sistemde ve hiç yakışmayan bu personellerle iyice bitersiniz! Mağduriyetimi gidermedikleri gibi İdari amir denen kişinin saçma çirkin üslupla konuşmalarına maruz kaldım! Çektirdiğiniz eziyetlere yazıklar olsun.