KOTON Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Koton müşteri hizmetlerine ait tüm detayları bu yazımızda bulabileceksiniz.Koton ile ilgili görüşlerinizi,önerilerinizi,şikayetlerinizi sitemize yorum kısmından yazabilirsiniz.Şimdi size Koton firmasının ilginç hikayesini anlatmak istiyoruz.

koton-musteri-hizmetleri-telefon-numarası

Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren Koton markası, 1988 yılında İstanbul’da kuruldu. Yılmaz Yılmaz ve Gülden Yılmaz çiftinin ortaklığıyla kurulan Koton, ihraç fazlası ürünlerin satılması konseptiyle faaliyetlerine başladı. Küçük bir dükkânla başlayan Koton markasının hikâyesi, satışlarda kısa süre içerisinde yakalanan başarılı rakamlarla beraber büyüdü. Çift, kendi mesleklerinden ayrılarak tam zamanlı olarak mağazacılıkla ilgilenmeye başladı. Koton markası, 1995 yılında kendi üretimini gerçekleştirmeye başladı. İlk yurt dışı mağazasının açılışını 1996 yılında Almanya’da gerçekleştirdi. Münih şehrinde açılan ilk yurt dışı mağazasıyla beraber Koton, uluslar arası seviyede başarı göstermeyi başardı. Koton markasının tanınırlık kazanmasıyla beraber Koton markasına ait olan mağazalar Türkiye’nin farklı illerinde faaliyet göstermeyi başardı.

Koton, 2015 yılı itibariyle Almanya ve Rusya başta olmak üzere 28 farklı ülkeye ulaşmayı başardı. Merkezi İstanbul’da olan mağazalar zinciri olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan Koton markası, uluslar arası seviyedeki önemli giyim markaları arasında yer almaktadır. Yurt dışındaki ve yurt içindeki şubeleriyle beraber aktif olarak 525 mağazasıyla Koton markası, müşterilerine ulaşmaktadır. Türkiye’de ulaştığı satış rakamlarıyla beraber, yurtdışı mağazalarında da verdiği hizmetle aktif olarak başarılı markalar arasında yer alır. Koton mağazalarında çalışan toplamda 9000’i aşkın personel bulunmaktadır. Giyim sektöründe sahip olduğu yenilikçi anlayışla beraber Koton markası, kendi lisanslı ürünlerini müşterilerine ulaştırmaktadır. Ürün yelpazesinde sezonun modası ve trendine uygun tasarımları; erkek, kadın, çocuk ve bebekler için sunmaktadır.

Koton’dan ürün aldınız.Sorun yaşadınız.Ya da koton mağazalarında bir problem oldu diyelim. O halde koton müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek isteyeceksiniz.Şimdi size Koton’a ait tüm detaylı iletişim bilgilerini verelim.

Koton Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası 

  • 0850 208 71 71 

Koton müşteri hizmetleri telefonunu her gün 08:00-22:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.Koton müşteri hizmetleri çalışma saatleri budur.Bu çalışma saatleri dışında KOTON müşteri hizmetlerine ulaşamazsınız. Bu KOTON çağrı merkezi telefon numarasından koton müşteri temsilcisine bağlanarak satış öncesi veya satış sonrası destek alabilirsiniz. Koton şikayet hattı ‘da bu telefon numarasıdır.Buradan koton ile ilgili şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Koton whatsapp numarası malesef yoktur. 


Koton Genel Müdürlük Telefon Numarası

  • 0 212 331 33 00

Bu telefon müşteri hizmetleri telefonu değildir.Bu telefon Koton’un Sarıyer/İstanbul’da bulunan genel müdürlük telefonudur.


Koton ile ilgili her türlü görüş,öneri ve yorumlarınızı sitemize yazabilirsiniz.Görüşleriniz bizim için değerlidir.Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yap