MAPFRE Sigorta İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mapfre sigorta iletişim konumuza hoşgeldiniz.Bu yazıda Mapfre sigortanın tüm iletişim bilgilerini bulacaksınız.Mapfre müşteri hizmetlerine ait tüm detayları sizler için yazdık.Ancak daha öncesinde  siz değerli ziyaretçilerimize Mapfre sigorta ile ilgili kısa bir kaç bilgi verelim.

” Mapfre sigorta kimin ?” sorusuyla başlalayalım. 1948 yılında, Türkiye Kredi Bankası A.Ş. ve dönemin bazı girişimcileri tarafından kurulan T.GENEL SİGORTA, 1975 senesinde Çukurova Holding bünyesine katılmıştır.MAPFRE İspanya ve Güney Amerika’nın en büyük sigorta grubudur. Bu şirket Çukurova Holding hisselerinin %80 kadarını satın almıştır. 2009 yılının Nisan ayından itibaren MAPFRE Genel Sigorta adıyla ülkemizde faaliyetlerini sürdürmektedir. 2016 yılının Ekim ayından itibaren ise ismi Mapfre Sigorta olmuştur. Bugün itibarıyla, MAPFRE INTERNACIONAL’ın MAPFRE SİGORTA ortaklık yapısındaki payı % 99,75‘dir. 

mapfre sigorta müşteri hizmetleri telefon

MAPFRE Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

  • 0 850 755 0 755

MAPFRE Müşteri Hizmetleri Mail Adresi

  • E-posta:  info@mapfre.com.tr

Mapfre Sigorta Genel Müdürlük İletişim Bilgileri 

  • Telefon : 0 212 334 90 00
  • Faks : 0 212 334 90 19

Mapfre sigorta ile ilgili şikayetlerinizi yukarıda verdiğimiz müşteri hizmetleri telefonundan iletebilirsiniz. MAPFRE Sigorta ile ilgili müşteri yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz.Eğer siz de MAPFRE sigorta ile ilgili görüş belirtmek isterseniz sitemizin yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz. Bu diğer müşterilere fikir vermesi açısından çok önemlidir.

Yorum yap