MASSİMO DUTTİ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Massimo Dutti markası İspanya merkezli bir firmadır.Massimo Dutti nerenin firmasıdır,hangi ülkenin malıdır  sorularının da cevabını yazımızın başında vermiş olalım. Aslında Massimo Dutti üst kuruluşu olan İnditex’e bağlıdır.Bunu da demeden geçmeyelim.massimo-dutti-telefon-numarası

Şimdi ise bu firmanın kısa bir tarihine göz atalım.Massimo Dutti markası 1985 yılında kurulmuştur.Daha sonra 1991 yılında ise İndetex firması tarafından satın alınarak İndetex bünyesine katılmıştır.İlk zamanlarda sadece erkeklere yönelik ürünler satılan Massimo Dutti‘de 1995 yılında yani İnditex’e satıldığı yılda kadın ürünleri de satmaya başlamıştır. Böylece 1995 yılında erkek ve kadın giyim moda ürünleri satan bir firma haline gelmiştir.Günümüzde ise firmada 10.000 i aşkın çalışan mevcuttur.Malları yaklaşık 75 ülke pazarında 790 mağazada satılmaktadır.Yıl 2003 olduğunda ise Massimo Dutti ürün yelpazesine çocuk giyimini de eklemiştir. Boys and Girls adı altında çocuklara yönelik giyisiler ve kıyafetler de satmaya başlamıştır.

Peki Massimo Dutti mağazalarında neler bulabilirsiniz ? Şimdi kısaca bunlara göz atalım. Önce kadınlara yönelik ürünlerle başlayalım. Kadınlara yönelik olarak; kadın giyimi,aksesuarlar ve kadın parfümleri,kokuları gibi ürünler vardır.Erkeklere gelecek olursak;Erkek giyimi,aksesuarlar, erkek parfümleri ve Personal tailoring ürünleri mevcuttur. Personal tailoring nedir diye sorarsanız. Personal tailoring kişiye özel terziliktir. Yani ısmarlama ürün yaptırabilirsiniz. Kendi vücut ölçülerinize uygun ürünleri diktirmek de mümkün.
Bunlara ek olarak erkek ve çocuk giyim ürünlerini de Massimo Dutti’de bulmak mümkün.

Şimdi isterseniz Massimo Dutti Türkiye iletişim bilgilerini verelim.

Massimo Dutti Türkiye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 0850 282 50 05

Bu müşteri hizmetleri telefon Pazartesi-Cuma günleri 10.00 – 19.00 arasında hizmet vermektedir. Massimo Dutti online iletişim için bu telefonu kullanabilirsiniz. Herhangi bir whatsapp iletişim telefonu bulunmamaktadır.

Eğer sizin de Massimo Dutti ile ilgili yorumlarınız varsa,görüş ve önerileriniz varsa bize yorum kısmından yazabilirsiniz.

Yorum yap

1 yorum