Merinos Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Merinos; Halı, Mobilya ve Ev Tesktili olmak üzere üç kategoride bizlere hizmet vermektedir. Erdemoğlu Ailesi üretim faaliyetlerine 1970 yılında sadece iki tane kilim dokuma tezgâhı ile başlamıştır. Yıl 1990 olduğunda ise şirket kurmuşlardır.   Merinos Halı 1990 yılında beri yani yaklaşık 28 yıldır halı sektöründedir. Merinos Mobilya ise 2004 yılından günümüze kadar aktif olarak devam etmektedir.

merinos-müşteri-hizmetleri

Merinos’un yapmış olduğu güncel kampanyalardan haberdar olmak için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Alt kısımda Merinos için tüm iletişim bilgilerini vereceğiz. Merinos müşteri hizmetlerine istediklerinizi sorabilir, canlı yardım destek hattından yardım isteyebilirsiniz.

Eğer siz de Merinos markasının ürünleri kullanmışsanız, yeni alacak kullanacak arkadaşlar için fikir olması için müşteri yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Alt kısımdan yorumlarınızı bekliyoruz.

Halının tarihine bakacak olursak,ilk zamanlarda genel olarak dekorasyon amacıyla kullanılmaktaydı. Amaç bu olunca da haliyle lüks olarak görülmekte idi. Gelir düzeyi daha yüksek insanlar halı alıp kullanabiliyorlardı. Bu bahsettiğimiz zamanlar 7.yüzyıl civarlarıdır.

Bu kısa bilgilerden sonra gelelim Merinos Halı İletişim numaralarına.

Merinos Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 

  • 444 26 02

Merinos Müşteri Hizmetleri Mail 

Arama Terimleri: merinos halı iletişim bilgileri, merinos irtibat tel,merinos müşteri temsilcisi, merinos şikayet hattı,merinos canlı destek

Yorum yap