METLİFE İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

MetLife iletişim yazımız ile sizlerleyiz.Bu yazıda Metlife Sigorta’ya ait tüm iletişim bilgilerini sizler için yazdık.Ancak buna geçmeden önce Metlife ile ilgili bir kaç bilgi verelim siz değerli ziyaretçilerimize.

Metlife Sigorta, 150 yılı aşkın süredir dünyanın yaklaşık kırk ülkesinde sigorta şirketi olarak hizmet vermektedir. Metlife Sigorta 1868 yılında kurulmuştur.

metlife-iletişim-müşteri-hizmetleri-telefon-numarası

MetLife, yaklaşık 150 yıllık tecrübesiyle tüm dünyada yaklaşık 40’tan fazla ülkede, sigorta ve finansal hizmetler sunan öncü bir şirkettir. Metlife Sigorta; Denizbank, T-bank ve Burgan Bank şubeleriyle de çalışmalar sürdürmektedir.Metlife Sigorta Türkiye pazarına 1988 yılında giriş yapmıştır. Metlife, hayat sigortası,ferdi kaza sigortası ve bireysel emeklilik kategorilerinde sektörde ilkler arasında gelmektedir.

Metlife Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası – İletişim Merkezi

  • 0850 222 0 638

Metlife Sigorta Mail Adresi

  • musterihizmetleri@metlife.com.tr

Metlife Genel Müdürlük Telefon Numarası

  • 0216 538 91 00

Metlife iletişim adreslerini vermiş bulunuyoruz. İlgili telefonları kullanabilirsiniz. Metlife sigorta müşteri hizmetlerini arayarak şikayet,öneri ve dileklerinizi iletebilirsiniz. Metlife cayma işlemlerinizi bu telefon numarasından yaoabilirsiniz. Tüm sigortalar hakkında bilgi alabilir, BES hakkında bilgi alabilir, sigorta iptal işlemlerinizi yapabilirsiniz. Dilerseniz Mapfre Sigorta İletişim adlı yazımıza da göz atabilirsiniz. Sigortalar ile ilgili yorumlarınızı bizlere yorumlar kısmından yazabilirsiniz.

Yorum yap