MİGROS Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Migros müşteri hizmetleri ile ilgili yazımıza hoşgeldiniz.Bu yazıda en detaylı biçimde MİGROS iletişim bilgilerini bulacaksınız.Sorununuzun çözüm yollarını öğreneceksiniz. Migros veya migros sanal market müşteri temsilcisinin telefon numarasını öğreneceksiniz.  Migros müşteri hizmetleri şikayet numaraları dahil olmak üzere bir çok iletişim numarasını en detaylı biçimde yazımızda bulacaksınız.Migros’un açılış ve kapanış saatlerini de yazımızda bulacaksınız.

migros-musteri-hizmetleri-telefon

Sizlerden ricamız Migros ile ilgili deneyiminizi bizlere yorum kısmından iletmenizdir. Yorumlarınızı bekliyoruz.Migros ile ilgili kısa bir bilgi vermek istiyoruz. İsterseniz Migros’un ilginç hikayesini,Migros’un bugünlere nasıl geldiğinin öyküsünü okuyalım.

Migros markası, 1925’te Zürih’te kuruldu. Gottlieb Duttweiler’in özel girişimi olarak kurulmuş olmasıyla beraber, ilk yıllarında köyleri dolaşan kamyonlarla satış gerçekleştirmekteydi. İsviçre’nin köylerine kamyonlarla erişim sağlayan Migros markası; kahve, şeker, pirinç, sabun, Hindistan cevizi yağı ve noodle satışlarını sağlardı. Satışlarındaki başarısıyla her geçen yıl büyüme elde etmesiyle beraber İsviçreli Migros markası süpermarketler zinciri konumuna yükseldi. Süpermarketlerinde pek çok farklı markanın ürünlerini bulundurmaya başlamasıyla beraber dünya genelindeki önde gelen pazarlara giriş yaptı.

Migros markası, 1954 yılında Türkiye pazarında ilk kez varlık gösterdi. İstanbul Belediyesi iş birliğiyle gerçekleştirilen açılışla beraber Migros Türk kuruldu. 1975 yılında şirketin hisselerinin çoğunluk kısmı Koç Holding’e satıldı. Migros Türkiye, 1991 yılında halka açıldı. 1990’lı yılların sonundan itibaren mağazacılık uygulamalarına başlangıç yapan Migros markası, 2005 yılında Tansaş’ı satın aldı. Türkiye genelinde 1858 farklı şubesiyle beraber Migros süpermarketler zinciri, farklı bölgelerde aktif olarak müşterilere hizmet vermektedir. M, MM, MMM ve 5M olmak üzere farklı kategorilerde sınıflandırılan Migros süpermarketleri Türkiye’de varlığını sürdürmektedir. Migros markası, insan ve iyi yaşam kategorilerinde BIST’in sürdürülebilirlik endeksi listesinde yer almayı başarmış tek perakendeci şirketi konumunda bulunmaktadır. Migros, toplam gelir oranını 26,73 milyar Frank olarak açıklamıştır. Sektörün içerisinde yer alan diğer markalarla gelir bazında oldukça yüksek seviyede bir fark bulunmakla beraber, tüm mağazalarında yüksek seviyede kar oranına sahiptir.

Migros Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

 • 444 10 44 

Bu telefon aynı zamanda Migros sanal market müşteri hizmetleri telefon numarasıdır. Bu numarayı arayarak migros müşteri hizmetlerine direkt bağlanalabilirsiniz.Migros hakkındaki şikayet,öneri ve dileklerinizi dile getirebilirsiniz.


Migros Whatsapp Telefonu

 • 0530 915 45 45

Yine migros ile ilgili şikayetlerinizi Migros Whatsapp hattından da iletebilirsiniz.


Migros Genel Müdürlük Telefon Numarası

 • 0 216 579 30 00

Migros Açılış-Kapanış Saatleri 

Peki Migros saat kaçta açılıyor ? Ya da migros saat kaçta kapanıyor ? Bu soruların da cevabını verelim.Burayı dikkatle okumanızı istiyoruz.

Çünkü her migros aynı saatte açılıp aynı saatte kapanmıyor. Migros’un genel çalışma saatleri 08.00 -22.00 olarak belirlenmiş.Ancak bu hafta sonları bazı şubelerde 09.00-21.00 olabiliyor. Burada kesin bir şey söylemek mümkün değil. En doğru cevap marketin kapısında yazıyor. Ya da migros’un web sitesinden ilgili şubeyi bulmanız gerekiyor. Yani Migros şu saatte açılır şu saatte kapanır diye kesin bir cevap yok. Her şubenin açılış ve kapanış saatleri farklı.  Biz burada genel olarak açılış ve kapanış saatlerini verdik.

Migros müşteri hizmetleri ile ilgili aklınıza takılan her şeyi bize yorum olarak sorabilirsiniz. Sizlerin de Migros müşteri yorumlarını bekliyoruz.  Yorumlarınız bizim için kıymetlidir.

Yorum yap

Yorumlar

 • Alanya’da yaşıyorum ve yıllardan beri Migros müşterisiyim. Mesleğim gereği Türkiye’nin bir çok yerinde görev yapan biri olarak; hiç bir zaman görev yaptığım yerde Migros varsa kaliteli üründe endişe hissetmedim.
  Alanya’da KİPA mağazasının Migros olarak hizmete devam etmesinden dolayı son derece mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum öncelikle.
  KİPA mağazasından Migros’a devredilen çalışanlarınızın, Migros’lu olmanın bilinciyle daha bir şevkle çalıştıklarını memnuniyetle müşahade ettiğimi belirtmek isterim.
  Bu arada, yeni Migros Mağazasında görev yapan bütün personelin ilgili, alakalı, güler yüzlü ve samimi davranışlarıyla karşılaşmakla birlikte özellikle bize kendi aile ferdi gibi davranan soy isimlerini bilmediğim SEBİLE ve ELİFNUR isimli kasiyerlerinize sizlerin şahsında teşekkürlerimi bildirmeyi bir görev biliyorum..
  Daima bizlerle birlikte olmaya devam etmenizi dilerim.
  Saygılarımla..

 • adım mehmet şen.tekirdağ-kapaklı ilçesinde ikamet ediyorum ve yaklaşık 6 yıl önce açılan migrostan ben .kardeşim.annem. dayımbütün ailece migros müşterisiyiz.yılbaşı arifesi alışverişten sonra kasiyer piyando bileti alırmısınız dedi ben de 1 ad çeyrek bilet aldım.. yılbaşı biletime son 2 rakam amortu vurmuştu.parasını almaya gittim.onlara herhangi bir ödeme talimatı gelmediğini yarın ödeme yapacaklarını söylediler..bugün tekrar uğradım yönetici büşra hanım her handi bir talimat almadıklarını beli yarın dedi ben de kendisine ..benim param niçin sizin cebinizde dursun.ve bu paraya ihtiyacım olduğunu söyledim..hışımla biletimi elimden kaptı ve 17.50 krş parayı suratıma atar gibşi masaya bıraktı.ben de son 2 rakamtuttu 35..tl vermesi gerektiğini söyledim..o zaman bekliyeceksin dedi ve bileti alıp arkalara gitti..beni 20 dk orasa beklettikten sonra ödemeyapamıyoruz diyerek buruşturduğu bileti elime tutuşturdu..ben ismi sordum..BÜŞRA olduğunu . şikayet ederken buranın da yöneticisi olduğunuda söylememi unutmamamı söyledi..ben şimdi 4 aile her gün yaklaşık 6 yıldır buradan alışveriş ediyorum..bir müşteri olarak bunu hak etmedim..lütfen gerekeni yapınızböyle kendini beğenmiş yöneticileri kadronuzdsa tutarak müşteri kaçırmayınız

  • Mehmet bey.Yukarıdaki telefon numaralarından Migros müşteri hizmetleri veya Migros genel müdürlüğü ile iletişime geçebilir,şikayetinizi iletebilirsiniz.

 • Mihros sanal ile alışveriş yaptım. Teslimat saatini geçmesine rağmen hala gerçekleşmedi. İnsanları mağdur etmeye hakkınız yok. Beceremiyorsanız yapmayın.