MİLLENİCOM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Almanya merkezli European Telecommunication Holding’e bağlı bir marka olan Millenicom, Türkiye’de 2004 yılından itibaren hizmet vermektedir. Millenicom Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş. markasıyla beraber alternatif operatör şirketi kapsamında sunduğu hizmetlere devam etmektedir. Operatör şirketleri arasındaki alternatif tercih olarak %20,77’lik pazar payı oranıyla beraber, sektörün önde gelen markası konumundadır.  Millenicom şebekesinden yıllık olarak 2 milyarı aşkın dakikayla telefon görüşmesi yapıldığı, yapılan araştırmalar sonucunda açıklanmıştır. Bireysel ve kurumsal müşterilere yönelik olarak hizmet vermesiyle birlikte Millenicom markası, 2010 yılında Sanal Mobil Şebeke İşletmeciliği almıştır. Telekomünikasyon hizmetleri kategorisinde sürdürdüğü hizmet anlayışıyla beraber, kuruluşundan itibaren teknolojinin gereksinimlerine uygun olarak hareket eden inovatif çözümler sunmaktadır.

millenicom-müşteri-hizmetleri-telefon-numarası

Millenicom, Türkiye’de gösterdiği faaliyetlerle birlikte, ilk kez 16 Mbps ADSL2+ hizmetini kullanıcılarla Doping ADSL markasıyla buluşturmuştur. 2007 yılında 120.000’den fazla aboneye ulaşan Millenicom, 1045 hizmetini de aynı yıl içerisinde sunmuştur. Arama bazında operatör seçimi konusunda Türkiye’nin ilki konumunda bulunuyor olmasıyla beraber 2 milyondan fazla tekil sabit hat abonesine sahip konumdadır. 80’den fazla uluslar arası telekom operatörüyle Millenicom bağlantıya sahiptir. Millenicom markası çatısı altında bireysel müşteriler için genişbant ve sabit telefon hizmetleri sunulmaktadır. KOBİ’ler için özel olarak Millenicom tarafından belirlenen kurumsal çözümler sunulur. Sabit telefon, ofis iletişim çözümleri ve genişbant hizmeti KOBİ’ler için sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’nın en hızlı büyüme oranına sahip markası seçilen Millenicom, yüksek kaliteli hizmet sunma anlayışını benimser.

Millenicom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 0850 333 0 333

Millenicom Whatsapp Müşteri Hizmetleri Destek Hattı 

  • 0539 333 0 333

Millenicom ile ilgili deneyimlerinizi,tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.Yorumlarınızı,şikayetlerinizi bize yazabilirsiniz.

Yorum yap

1 yorum

  • internetim inanılmaz yavaş gogılı ilk açmak istediğimde veya sayfa yenilemelerimde başka sayfaslara geçişte kum saati dakıkalarca dönüyor bır turlu gecişi yapamıyor her say-fa yenılememde 2..3..dakıka beklemek zorunda kalıyorum internet sözleşmemı bile iptal ettırmeyı düşünüyorum acil çözüm rica ediyorum