MORHİPO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Morhipo müşteri hizmetleri sayfasına hoşgeldiniz.Bu yazımızda Morhipo ile ilgili tüm detayları bulacaksınız.Morhipo müşteri temsilcisi, morhipo iletişim ile ilgili aklınıza takılan her sorunu bu yazımız yardımıyla çözeceksiniz. İsterseniz önce Morhipo nedir  ? Morhipo kimindir ? tarzında kısa bilgiler verelim. morhipo-müşteri-hizmetleri

Boyner Holding çatısı altında kurulan markalardan biri olan Morhipo, e-ticaret odaklı olarak çalışma gerçekleştirir. Morhipo, giyim mağazası olarak satışlara başlamıştır. İnternet üzerinden güvenilir giyim ürünleri alabilmenin kolay yolu hizmet anlayışıyla beraber hareket eden Morhipo, giyim mağazasına ek olarak; ev eşyaları ve kozmetik ürün satışını da gerçekleştirmektedir. Giyim sektöründe gösterdiği başarıyla beraber internet üzerinden yüksek düzeyde satış gerçekleştirmeyi başaran Morhipo, başarılı çıkış ivmesi yakalamıştır. Europe500 istatistikleri sonucunda, 2014 yılında Avrupa’nın en hızlı büyüyen e-ticaret sitesi seçilmiştir. %117’lik büyüme başarısı göstermiş olması sayesinde sektörün önemli e-ticaret siteleri arasında gösterilmektedir. Boyner Holding tarafından, internet üzerinden alışveriş yapabilmeyi keyifli hale getirecek şekilde tasarlanan Morhipo, ulaştığı kullanıcı sayısıyla beraber Türkiye’nin lider markaları arasında da bulunmaktadır.

Morhipo, 2015 yılında kendi markası olan Agenda, People by Fabrika ve D by Divarese’i online mağaza üzerinde satışa sunmuştur. Aynı yıl içerisinde Morhipo’nun mobil uygulaması kullanıcılara sunulmakla beraber, Yılın Dikkat Çeken Mobil Uygulamaları kategorisinde birinciliğe layık görülmüştür. Kampanyalı ve indirimli ürünlere ulaşabilmeyi sağlayan e-ticaret sitesi konseptiyle hareket eden Morhipo tarafından sunulan fırsatların tamamına internet üzerinden ulaşılabilmektedir. Küresel çapta ünlü markaların bir arada bulunduğu bir adres olmasıyla beraber, en hızlı şekilde alışveriş yapabilme avantajını beraberinde getirmektedir. Morhipo, alışverişte kargo ve mağazadan teslim alım seçenekleriyle de kullanıcılarına kolaylık sağlamayı odak noktasında tutar.

Morhipo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 

  • 0850 222 30 90

Morhipo bu telefon numarasına Koşulsuz Müşteri Mutluluğu Hattı adını vermiş. Bu telefon numarasından Morhipo ile iletişime geçebilirsiniz. Herhangi bir sorununuzda bu telefonu kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda bu telefon numarası Morhipo Şikayet Hattı olarak da kullanılıyor. Morhipo şikayetlerinizi bu telefondan iletebilirsiniz. Morhipo iade adresi ve iade işlemleri gibi tüm soruları da bu telefondan iletebilirsiniz. Bu arada morhipo iade adresi diye bir adres yok. Siz kargoya gidip morhipo iade diyince onlar zaten iade alıyorlar. Herhangi bir adres istenmiyor.

Morhipo Genel Müdürlük Telefon Numarası 

  • (0212) 366 0499

Bu telefon ise Morhipo Genel Müdürlük numarasıdır.Bu numara müşteri hizmetleri yerine geçmez.Yani Morhipodan aldığınız ürünle ilgili bir probleminiz varsa Müşteri Hizmetleri telefon numarasını aramanızı öneririz. İade,değişim gibi taleplerinize cevap veren telefon numarası Müşteri Hizmetleri telefonudur.

Eğer siz de Morhipo’dan alışveriş yapmışsanız tecrübelerinizi bizimle paylaşır mısınız ? Müşteri yorumlarınız bizim için çok kıymetlidir.Sizden sonra bu siteyi kullanarak alışveriş yapacaklara ışık tutacaktır. Sizlerden değerli yorumlarınızı bekliyoruz. 

Yorum yap

1 yorum

  • Çok sevdiğim bir alışveriş sitesi.Ancak daha çok indirim bekliyoruz.Gelen ürünler orjinal.Şimdiye kadar bir çok kez alışveriş yaptım.Beğenmediğim ürün olursa geri gönderdim iade aldım.Mesela ne olur bu. Ayakkabı. Normalde 36 numara giyiyorum. Ama gelince olmadı. Modelden modele göre değişiyor sanırım. Problem yaşamadım. BU mesajımı birileri görüp de daha çok indirim yapsınlar diye yazıyorum. Ne kadar çok indirim fırsatı o kadar çok alışveriş diyorummmm.