Nescafe Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

 Nescafe keyifle içtiğimiz evimizden,ofisimizden,arabamızdan eksik olmayan bir hazır kahve markasıdır. Nescafe 3 ü 1 arada ile gönüllerimizde taht kurmuştur. Nestle’nin ürettiği Nescafe sadece ülkemizle sınırlı değildir. Dünyanın bir çok ülkesinde çok yaygın olarak tüketilmektedir. Durum böyle olunca haliyle bazı öneriler, şikayetler, istekler de olabilmekte. İşte burada aklınıza şu soru geliyor : Nescafe’yle nasıl iletişime geçebilirim ?

Sadece bunlar için de değil. Nescafe’nin güncel kampanyalarından haberdar olmak için Nescafe’nin web sitesine girebilirsiniz. Bu kampanyalara katılma şartları ve ödüller hakkında bilgi alabilirsiniz.  Web sitesinden iletişim bölümünden de mail olarak ulaşabilirsiniz. Burada herhangi bir zaman sınırı bulunmuyor. Hatta siz mesajınızı yazıyorsunuz. Sizi aramaları için bir telefon numarası bırakıyorsunuz. Onlar sizi uygun bir zamanda arayıp bilgi veriyorlar.

Nescafe-Müşteri-Hizmetleri

Ancak aynı şey telefon numaraları ve canlı destek için geçerli değil. Nescafe müşteri hizmetleri hafta içi her gün olmak üzere mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir.

Nescafe Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ( tüketici hizmetleri )

 • 0800 211 02 18
 • 444 31 60
 • Faks: 0 212 329 60 41
 • E-mail: tuketici.hizmetleri@tr.nestle.com

Nescafe Müşteri Hizmetleri İletişim Formu


Adres Bilgileri

 • Merkez Ofis Nestlé
  Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.
  Nurol Plaza A Blok Kat: 6 Büyükdere Caddesi No: 255 Maslak / Şişli 34398 İstanbul Türkiye
  Tel: 0 212 329 60 00

Bizimle Nescafe hakkında yorumlarınızı paylaşmak isterseniz öneri ve isteklerinizi yorum kısmından bize yazabilirsiniz.

Yorum yap

Yorumlar