ODAMAX İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Odamax iletişim yazımıza hoşgeldiniz.Bu yazıda Odamax’a ait tüm iletişim bilgilerinin detaylarına ulaşacaksınız.Odamax iletişim bilgilerinden önce çok kısa olmak üzere size Odamax ile ilgili birkaç bilgi vermek istiyoruz.

odamax-iletişim-müşteri-hizmetleri-telefon-numarası

Odamax sitesi bir Etstur markasıdır. Odamax dünyanın her yerinden otel bulabileceğiniz,online olarak rezervasyon yapabileceğiniz bir internet sitesidir. Odamax ülkemizde de bir çok tesis için hizmet vermektedir. Tüm konaklama,tatil ve seyahat planlarınız için yanınızda. Sadece oteller yok. Bir çok seçenek mevcut. Odamax ile otelden tutun da,butik otel,apart pansiyon,zincir otellere kadar bir çok konaklama seçeneğine göz atabilir,rezervasyon yapabilirsiniz. İçerik bakımından en zengin sitelerin başında gelmektedir.

Odamax’ta bölge bölge aramaya yapabilirken isterseniz otellerin özelliklerine göre de arama yapabiliyorsunuz.Örnek vermek gerekirse; ben tatilimi Ege’de yapacağım derseniz,Ege’de size uygun bir otel arayabilirsiniz. Ya da ben beş yıldızlı bir otelde tatil yapacağım bölge farketmez diyorsanız da ona göre arama yapabilir,tatil planınızı yapabilirsiniz.

ODAMAX Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 

  • 0850 955 4444 ( Odamax iletişim ) 

Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09:00 – 22:00

Bu telefondan müşteri hizmetlerini arayabilir,müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.Rezervasyon yapabilirsiniz.Aynı zamanda Odamax rezervasyon iptalini de bu telefondan yapabilirsiniz.Öneri,dilek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.İsterseniz odamax’ın web sitesi üzerinden de rezervasyon yapabilirsiniz.

Odamax’ı daha önceden kullanmış iseniz yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.Ya da kullanmayı düşünüyor aklınızda soru işaretleri varsa yorum kısmından bize yazabilirsiniz. Sizin yorumlarınız sizden sonraki müşterilere ışık tutacaktır. Şimdiden iyi tatiller dileriz.

Yorum yap

1 yorum

  • odamax mı önce açıldı trivago mu ? bu ikisi de birbirine benziyor aslında.hangisini kullanabiliriz ? diğer arkadaşlar da yani kullananlarda yorum ypsınlar da.ona göre karar verelim.araştırdım biraz.