Onur Air Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Onur Air müşteri hizmetleri ile ilgili tüm detayları bu yazı içerisinde bulacaksınız. Onur air check in işlemlerini müşteri hizmetleri telefonundan yapabilirsiniz. Siz değerli ziyaretçilerden ricamız şudur.Onur Air ile seyahat etmişseniz bu tecrübenizi bir dakikanızı ayırarak sitemize yazmanız. Bu yorumlarınız bizim için çok kıymetlidir.Onur Air‘i tercih etmek isteyenler için fikir olacaktır. Değerli yorumlarınızı bekliyoruz.Şimdi Onur Air ile ilgili kısa bir kaç bilgi vermek istiyoruz.

onur-air-musteri-hizmetleri-telefon-sikayet-hatti

Onur Air markası, İstanbul Atatürk Havalimanı merkezli taşımacılık hizmeti sunar. 1992 yılında kurulmuş olmasıyla beraber, Türk markası olarak hizmet vermeyi sürdürmektedir. Türkiye’de özel havayolu sektörü içerisindeki önde gelen markalardan biri olarak tanınır. Düşük maliyet oranlarıyla beraber, kurulduğu günden günümüze kadar verdiği hizmeti sürdürmektedir. İç hat hava taşımacılığında 2003 yılında özelleşmeye açılması sayesinde, Onur Air sektöre giriş yapmıştır. Taşımacılıkta tamamen tüketici talebine odaklanarak hizmet sunan markalardan biridir. Tarifleri ve tarifesiz uçuşlar düzenler. Üslerin açılması, Onur Air markasının gelişimine pozitif anlamda etki sağlamıştır. Kuruluşundan itibaren gelişimi kesintisiz olarak devam ettirme hedefine yönelik olarak çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Onur Air markası, tamamı Airbus modelinden oluşan toplamda 22 uçak filosuyla faaliyetlerini sürdürmektedir. İç hatlarda 14 farklı noktaya, dış hatlarda ise 25 ülkeye ulaşmaktadır. Tarifeli ve tarifesiz olarak 120’den fazla noktaya uçuş düzenleyen havayolu taşımacılığı sunan markalar arasında yer alır. 1992 yılından itibaren toplamda 90 milyondan fazla yolcunun seyahat etmesini sağlamış bir havayolu markası konumundadır. Rekabetin yüksek olduğu bir sektör içerisinde bulunan Onur Air, deneyimli personeliyle beraber gerekli hizmet ortamını sağlamaktadır. Marka değerini her geçen yılda güçlendirmeyi başaran önde gelen Türk firmaları arasına girmeyi başarmış konumdadır. Türkiye’deki özel havayolu şirketleri arasında ilk olarak faaliyet gösterenlerden birisi olma özelliğini taşmasıyla da, sektörün liderlerinden biri olarak değerlendirilerek hizmet sunar.

Onur Air Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 0850 210 6687

Bu telefondan Onur Air ile ilgili tüm şikayetlerinizi, önerilerinizi bildirebilirsiniz. Onur air check in işlemlerinizi yine bu telefon üzerinden Onur Air müşteri temsilcisine bağlanarak yapabilirsiniz.


Onur Air Kayıp Eşya Servisi Telefon Numarası

  • 0212 465 29 63

Eğer Onur Air seyahatinde eşyanız kaybolmuşsa bu telefon numarasından yardım isteyebilirsiniz.Bu numara Onur Air kayıp eşya büro telefon numarasıdır.


Onur Air ile ilgili tecrübelerinizi,deneyimlerinizi,başınızdan geçenleri bizlere yazmak isterseniz yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri yorumlarınızı bekliyoruz. 

Yorum yap