OPET Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

OPET markası 1982’den beri bizlere hizmet vermektedir. OPET’in sahibi kim diye merak ediyorsanız hemen cevap verelim. OPET’i 1982 yılında öğretmenlik mesleğinden ayrılan Fikret Öztürk kurmuştur. Halen kendisi yönetim kurulu başkanı olarak görev yapmaktadır.

OPET KART 

Opet kart hakkında biraz bilgi verelim.

opet-müşteri-hizmetleri-iletişim-numarası

OPET Kart, müşterilerine bedava akaryakıt ve kampanyalar sunar. Bedava akaryakıttan kastımız biriktirdiğiniz puanlarla ücretsiz almanızdır.Ayrıca zaman zaman yapılan çekilişlerle de bedava akaryakıt kazanmak mümkün olabilmektedir. OPET Kart‘ınız her akaryakıt alışverişinizde sizlere yalnızca OPET’te akaryakıt alışverişlerinizde kullanabileceğiniz Paropuan kazandırmaktadır. Ayrıca OPET Kart’ınız Paro özelliği sayesinde tüm Paro Üye İşyerleri’nde de paropuan kazandırmaktadır.

Yine belirtmekte fayda var ki : 22 Mayıs 2015 tarihinden itibaren Paro üye iş yerlerinde kazanılan puanlar sadece puanın kazanıldığı Paro üye iş yerlerinde harcanabilmektedir.

Daha detaylı bilgiyi Opet’in kendi web sitesinden alabilirsiniz.

Opet kartınızın puanlarını sorgulamak için şu adımları izleyebilirsiniz.

  • Online İşlem Merkezi’nde Puan İşlemleri bölümünden,
  • Paro ekranı aracılığıyla İstasyon görevlilerimizden,
  • İstasyonlarımızda bulunan kiosk cihazlarından,
  • OPET Mobil uygulamasından,
  • OPET Çağrı Merkezi’ni (444 6738 / 444 OPET) arayarak öğrenebilirsiniz.

Opet Öneri ve Şikayet Hattı için ( opet mail adresi : burayı doldurarak mail atabilirsiniz ) 

bu formu doldurabilirsiniz.


OPET Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

  • 0216 522 90 00 (Genel Müdürlük)
  • 0 216 522 90 10  (Fax Numarası)

Opet’in müşterileri için bu yazının yazıldığı tarihte Opet Whatsapp İletişim Numarası gibi bir destek hattı bulunmamaktadır.Yani Opet whatsapp üzerinden destek vermemektedir.

Eğer Opet ile ilgili bir sorun yaşamışsanız bizlere yorum kısmından bunları yazarsanız,diğer müşterilere fikir verecektir. Opet ile ilgili memnuniyet,sorun,şikayet ve önerilerinizi yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yap

Yorumlar

  • kurban bayramından önce opet ticari kart başvurusunda bulundum hala kart elime geçmedi tarafıma bilgi verilmesi

  • EDİRNE İSTANBUL TEM YOLU ÜZERİNDEKİ BABAESKİ TESİSLERİNDE BİRÇOK ÜRÜN ÜZERİNDE FİYAT ETİKETİ YOK OLANLARIN DA BİR ÇOĞU KASADA FARKLI FİYATLA SATILMAKTA.TUVALETLER SON DERECE KİRLİ.BUNLARIN HİÇBİRİNİ OPET E YAKIŞTIRAMADIM.

  • İskenderundan Izmire uzanan yolculuğunuzda ihtiyaç molası verip, benzin aldığımız ILGIN OPET KOCLAR PETROL Istasyonunu tebrik etmek istiyorum. Bahçesindeki vişne ve elma ağaçlarına, bahçe bakımına ve tuvalet girişinde saksı çiçeklerle adete bahçe oluşturmalarına bayıldım. Konya ovasının düz manzarasından sonra çok iyi geldi.TEKRAR TEBRIKLER VE TESEKKURLER.