Özdilek AVM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özdilek AVM iletişim adlı yazımıza hoşgeldiniz.Bu yazıda Özdilek AVM müşteri hizmetleri ile ilgili tüm bilgileri bulabileceksiniz.Ama bunun öncesinde Özdilek AVM hakkında kısa bir bilgi vermek istedik.Müşteri hizmetleri ile gerekli bilgileri yazının ilerleyen kısımlarında bulabileceksiniz.

Özdilek 1983 senesinde başlayan ticari bir serüvene başarıyla imza atan bir marka günümüzde. Serüvenine Bursa’da başlayan Özdilek, 14 alışveriş merkeziyle Türkiye’nin gururu olma yolunda ilerliyor. Alışveriş merkezleri: Bursa Geçit, Nilüfer, Eskişehir, İstanbul, Kocaeli, İzmir, Gebze, Düzce, Afyon, Yalova, Uşak, Antalya ve Turgutlu’da faaliyet göstermekte. Özdilek Alışveriş merkezleri hipermarket olarak da halkımıza hizmet sunmaya devam ediyor. Bursa, Özlüce, Gürsu Gemlik, İnegöl, Kaplıkaya olmak üzere tam altı adet hipermarket zinciri bulunmaktadır.  Ev tekstil mağazalarını da unutmamak gerekir.Özdilek ev teskstil mağazalarının sayısı 74 tanedir.ozdilek-avm-müşteri-hizmetleri

Özdilek AVM marka değeri taşıyan en yüksek getiriye sahip, Türkiye’nin ilk yüz şirketi arasında haklı yerini alırken, ülke ekonomisine de istihdam alanında 8,600 çalışan personeliyle büyük katkıda bulunan bir firma, Türkiye’nin yüz akı diyebiliriz.

Çok çeşitli ürün seçeneklerinde seçkin yabancı ve yerli markaları bulunduran Özdilek AVM, çocuk odası, Çocuk Eğlence Merkezi, Market, Kafe, Mağaza ve Restroran olmak üzere toplam 6 bölümde hizmet vermektedir.

Özdilek AVM  her türlü ihtiyacı karşılamak üzere düzenlenen konseptiyle binlerce seçkin ürününü müşterilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor. Özdilek AVM müşterilerinin rahatlıkla alışveriş yapması için özellikle doğayla bir arada yerlere mağazalarını kurmaktadır. Bu firmanın adeta vazgeçilmez bir mottosudur.

Özdilek AVM   ve Sosyal Sorumluluk projeleri:

Özdilek AVM sadece kentlere Alışveriş merkezleri yatırımları yaparak bir katkı değer sağlamaz aynı zamanda değerli sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmesiyle de tanınır.Bu sosyal sorumluluk projelerinde çeşitli şehirlerde bulunan ilkokullar, meslek yüksek okulları, polis merkezleri, kültür merkezleri, meslek ve ticaret liseleri de bulunmaktadır.Sosyal Projelerle ülkenin kalkınmasına katma değer sağlamak gayesini güden Özdilek AVM, Türkiye genelinde başarılı öğrencilere burs vermeye devam etmektedir. Bugüne dek burs verilen öğrenci sayısı doksandır ve bu sayı her geçen gün artmaktadır.

Özdilek AVM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 

  • 444 44 16

Bu verdiğimiz Özdilek AVM’nin genel danışma hattıdır.  Şehir şehir telefon numaraları farklıdır. Bu numaralar için size bir link bırakıyoruz. Bu linkten tek tek numaraları bulmak mümkün.

Özdilek iletişim

  • https://www.ozdilek.com.tr/tr/iletisim

Özdilek avm’leri hakkında görüş,öneri ve şikayetlerinizi sitemize yorum olarak yazabilirsiniz. Bu yorumlar bizler için çok kıymetlidir. Yorumlarınızı bekliyoruz. İyi alışverişler dileriz.

Yorum yap