PAPARA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Papara iletişim adlı yazımıza hoşgeldiniz.Bu yazımızda sizlere PAPARA müşteri hizmetleri ile nasıl iletişime geçebileceğinizi yazacağız.Eğer siz de Papara kullanmışsanız bizlere tecrübelerinizi yorum olarak iletebilirsiniz.Yorumlarınızı bekliyoruz.

Papara, dijital bir cüzdan olarak 2016 yılında kuruldu. Yüzde yüz Türk yapımı marka değerine sahip olmasıyla beraber, alternatiflerine göre pek çok avantajı kullanıcılarına sunmaktadır. Dijital ortamda para işlemlerini gerçekleştirmek isteyen herkes için kullanıma açıktır. Online para alışveriş yöntemi Papara’da kullanıcıların hesap açarak istedikleri işlemleri gerçekleştirebilmesi sağlanmaktadır. Papara, güvenlik açısından her kullanıcısı için hesap onaylama işlemini beraberinde getirmektedir. Sadece onaylı hesaplar üzerinden işlem yapılabilmesi mümkün durumdadır. Banka hesabı üzerinden veya ATM’den 10 TL’lik aktarımla beraber Papara kullanılabilir. Papara tarafından sunulan Papara Card ile çok daha kolay yükleme ve transfer işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

papara-müşteri-hizmetleri-telefon-numarası

Papara, dijital cüzdan olarak varlık gösterdiği tarihten itibaren 7/24 kullanıcılarına işlem yapabilme avantajını sunmaktadır. Kesintisiz olarak işlem yapabilme servisi olarak, parasal her işlemin yapılabilmesinde saat kaynaklı olarak yaşanan aksaklıkların önüne geçmektedir.Bir sorun olduğunda Papara müşteri hizmetlerine bağlanarak canlı destek almak mümkün. Papara, online adresinden erişilebilir durumda olduğu gibi mobil uygulamaya sahip bir markadır. Papara’da kullanıcılar üyelik ücreti ödemezler. Papara sayesinde internet üzerinden para alışverişlerinin yanı sıra anlaşmalı markalardan da alışveriş yapılabilmesi mümkündür. Papara hesabına sahip olan herkes arasında para gönderim ve alımı yapılabilmesi sağlanıyor olduğundan dolayı, dijital anlamda üstün çözümleri de beraberinde getirmektedir. Hızlı ve kolay şekilde online olarak işlem yapabilme alternatifini sunan bir marka değerine sahip olmasıyla, aktif olarak 300.000’i aşkın kullanıcıyı tek çatı altında buluşturmaktadır.

Papara il neler yapabilirsiniz ? Papara’ya kolayca para yükleyebilirsiniz. Yaklaşık 15 bankadan havale yapabilirsiniz.Tüm Atm’lerden para yatırabilirsiniz.Papara’ya kolayca para yükleyebilirsiniz. Papara üzerinden birine para gönderebilirsiniz.Bunun için çok şey bilmenize de gerek yok üstelik. Cep telefonu ya da mail adresini bilmeniz yeterli.  Papara ile istediğiniz gibi alışveriş yapmak da mümkün. Her yerden tek dokunuş ile doyasıya alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz.

Peki.Papara ile bir sorun yaşadınız. Papara burada da size kolaylık sağlıyor. Papara canlı destek ile anında yardım alabiliyorsunuz. Papara müşteri hizmetleri iletişim bilgilerini verelim.

Papara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • +90 850 340 0 340

Bu telefon numarası Papara müşteri hizmetleri iletişim destek hattıdır. Papara para yüklemede,üyelik sorunlarında ilk ulaşabileceğiniz telefon numarasıdır. Sadece bunlar için değil.Aklınıza takılan her soru ve sorun için bu telefondan Papara’ya ulaşabilir.Canlı destek alabilirsiniz.

Papara Genel Merkez Telefon Numarası 

  • +90 850 340 03 50

Son olarak şunu söylemek istiyoruz.Papara kullanırken yaşadığınız tecrübeleri bizlerle paylaşır mısınız ? Papara müşteri memnuniyetinizi bizimle paylaşmanızı istiyoruz.Papara şikayetlerinizi bizimle paylaşmanızı istiyoruz.Yorumlarınız bizim için çok kıymetli.

Yorum yap

1 yorum

  • Papara üyelik iptali için papara canlı destek hattına bağlandım. Papara müşteri temsilcisi ile istediğim işlemi hallettim.Teşekkürler papara. Herkese teşekkürler.