PASSOLİG Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Passolig iletişim konumuza hoşgeldiniz.Passolig iletişim bilgilerini ve müşteri hizmetleri numarasını sayfamızda bulabilirsiniz.Ama bu bilgilere geçmeden önce siz değerli ziyaretçilerimize Passolig hakkında kısa bir kaç bilgi verelim istedik. Passolig ile ilgili yorumlarınızı bizlere iletebilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda dönmeye çalışacağız.

Passolig, ilk kez 2014 yılında kullanılmaya başladı. Tribünlerde güvenlik seviyesinin artırılmasına yönelik olarak geliştirilen bir uygulama olma özelliğini taşır. Tribünde suç işleyenlerin tespit edilmesinde Passolig kart sayesinde gerekli olan her işlem hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir. Hem tespit işleminin gerçekleştirilmesi hem de suçu işleyene ceza verilmesine yönelik olarak işleyişe sahip olan Passolig ile beraber e-bilet sistemine geçiş sağlandı. Kağıt bilet dönemine son veren Passolig sistemi, tribünleri şiddet olaylarından uzak tutmayı hedeflemektedir. Passolig uygulaması sayesinde taraftarların bilet almasıyla beraber, hangi maça bilet alınırsa o maç için passolig kartlara yüklemesi gerçekleştirilmektedir. Maç için gerekli her bilgi taraftarlara SMS veya e-posta yoluyla ulaştırılmaktadır. Maçlara girişte bekleme zorunluluğunu da ortadan kaldırmasıyla birlikte Passolig, aktif olarak kullanılmaktadır.

passolig-müşteri-hizmetleri-telefon-numarası

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından uygulamaya koyulan bir sistem olan Passolig ilk kez 2013-14 Süper Lig sezonundaki Kayseri Erciyesspor-Trabzonspor maçında aktifleştirilmiştir. Passolig, Türkiye’deki Süper Lig ve 1.Lig maçlarında geçerlidir. Passolig tarafından belirlenen kart ücretleri kulüplere bağlı olacak şekilde değişkenlik göstermektedir. 2018 yılı itibariyle Passolig sahibi olan taraftar sayısı 3 milyonu aşmıştır. Passolig sahibi taraftarlarda Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş en çok satış gerçekleştiren takımlar olmuşlardır. Passolig kullanımının yaygınlaştırılmasına yönelik olarak sunulan e-bilet uygulaması sayesinde internete erişimin bulunduğu her noktada istenilen maçlara bilet alınabilmesi sağlanır. Passolig, tüm statlarda güvenlik seviyesinin en üst seviyede tutularak maçların huzur içerisinde izlenmesini hedefler.

Passolig Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 

  • 0850 724 33 44

Passolig telefon numarasını güncellemek için Passolig iletişim numarasını arayarak Passolig telefon numaranızı güncelleyebilirsiniz.Yine eğer sim kartınızı değiştirmişseniz güvenlik nedeniyle kartınız bloke ediliyor.Bu bloke işlemini kaldırmak için de Passolig müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Passolig ile ilgili deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.Tüm yorum,öneri,şikayet ve dileklerinizi bekliyoruz.

Yorum yap

1 yorum