PAYCELL Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Paycell nedir ? 

Yazımıza ilk olarak Paycell’in ne olduğu ile başlayalım isterseniz. Bilmeyen ziyaretçilerimiz de ne olduğunu anlamış olsunlar.  Paycell aslında bir ödeme platformudur. Böyle tanımlayabiliriz.Eğer Paycell müşterisi iseniz telefon numaranız ile anında ödeme yapabiliyorsunuz. Paycell’e istediğin kredi kartını kaydediyorsun. Ya da Paycell Kart da satın almak mümkün. Paycell anlaşmalı yerlerden kart bilgilerini paylaşmana gerek kalmadan güvenli bir alışveriş gerçekleştirebilirsin.

paycell-müşteri-hizmetleri-telefon-numarası-iletişim

Turkcell hattın var ise kart eklemene de gerek yok. Yine anlaşmalı üye işyerlerinden faturan üzerinden de ödeme yapabilirsin.Bu ne demek oluyor ? Bu şu demek oluyor. Alışveriş yapıyorsun,alışverişin faturana ek olarak geliyor. Hattın kontörlü ise,yani faturasız ise ve hattında bakiye varsa bu bakiyeyi kullanarak da alışveriş yapmak mümkün.Paycell genel olarak böyle bir platform. Paycell ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.Aklınıza takılan soruları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.En kısa süre içinde sizlere dönmeye çalışacağız.

Paycell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 0850 622 60 60

Bu telefon numarası Paycell çağrı merkezi müşteri temsilcisi telefon numarasıdır. Bu telefondan Paycell ile iletişime geçebilir,her türlü öneri,dilek ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.Tüm sorularınızın çözümünü bu telefondan isteyebilirsiniz.

Paycell Genel Müdürlük Telefon Numarası

  • 0212 243 45 33

Paycell İletişim E mail adresi

  • info-iletisim@turkcell.com.tr

Paycell müşteri hizmetleri ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz. Yorumlarınız bizler için kıymetlidir. Bu yorumlarınız sizden sonra Paycell’i tercih edecekler için ışık olacaktır. Sizlerin değerli yorumlarını bekliyoruz. 

Yorum yap

1 yorum

  • pay cell kart ile 20 tl ye yaklın odme yapıldı jp aldım ama jp gelmedı para da odendı lutfen en kısa sure içinde jp ya da alınan bakıyenin geri verilmesini talep edıyorum
    SonTturk1453