PAYTR Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

PayTR müşteri hizmetleri adlı yazımıza hoşgeldiniz.Yazımıza önce PAYTR nedir, PAYTR ne için kullanılır gibi soruların cevabıyla başlayalım.Yani PAYTR ile kısa bir bilgi verelim. Daha sonra PayTR iletişim bilgilerine geçelim.Bu yazıda PAYTR ile ilgili tüm iletişim detaylarını bulabilirsiniz.

PayTR 2009 yılında kurulmuş, ödeme hizmetleri sektöründe iş yapan yerli bir firmadır. PayTR kurulduktan kısa süre sonra büyük ilerlemeler kaydetmiştir. Büyüme hedeflerini birer birer gerçekleştirmektedir. PayTR firmasının ödeme hizmetleri sektöründe güvenilir bir firma olmak gibi bir amacı mevcuttur.payTR-müşteri-hizmetleri

Gerçekten internette alışveriş yaparken aklımıza takılan en büyük soru şudur : Acaba bu siteye güvenmeli miyim ? Bir siteye üye olurken bile bu aklımızdan geçer.Hele bir de alışveriş yapacaksak.Önce siteye girilir, yorumlara bakılır. Satış yapmış mı ? Daha önceki müşterilerin yorumları neler gibi. Ancak bu da yeterli olmaz bir siteye güvenmek için. Hemen Google açılır, ne sitesi ise site ismi müşteri yorumları diye arattırılır. Daha önceden o siteden alışveriş yapanların başına neler gelmiş bir güzel okunur. Aslında burada da iş bitmiyor. Satın aldığınız site güvenilir bir siteymiş görünebilir.Yorumlar gayet güzeldir. Ancak bazen bunlarla sınırlı kalmıyor. Kartınızın güvenliği de önemli.

Buraya kadar söylediklerimizin tamamı müşteri yani tüketici odaklıydı. Bir tüketici sitede bunlara bakar. Bir de site sahipleri.Yani satıcılar. Site sahipleri de Sanal POS denilen güvenli ödeme almayı sağlayan yapıları kullanırlar. PayTR de böyle bir firmadır. Eğer bir site sahibi iseniz siz de müşterilerin kart güvenliğinden sorumlu sayılırsınız. Sitenizden alışveriş yapan müşterilerin güvenli bir şekilde ödeme yapmalarını sağlamalısınız. PayTR de bu Sanal POS ödemelerini gerçekleştiren firmalardan birisidir. Bu firma ile ilgili görüş,öneri ve tecrübelerinizi bize yorum kısmından iletebilirsiniz. Bu tecrübeler diğer müşteriler için ön bilgi olacaktır.

Şimdi ise gelelim PayTR iletişim bilgilerine. PayTR ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızın çözümü için müşteri hizmetleri telefon numaralarını,iletişim bilgilerini verelim.

PayTR Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 

  • +90 850 441 32 66 (Hafta İçi 09:00 – 12:00 ile 13:00 – 17:30 arası)

İsterseniz PayTR üye işyeri iseniz ,mağaza panelinden destek başlığına tıklayarak da yardım talep edebilirsiniz.

PayTR ile ilgili görüş,öneri ve şikayetlerinizi bizlere yorum olarak da gönderebilirsiniz. Yorumlarınız bizim için kıymetlidir. Yorumlarınızı bekliyoruz. 

Yorum yap

Yorumlar