PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

PTT Kargo ile aklınıza gelebilecek her sorunun,her problemin çözümünü sitemizde bulacaksınız. MusteriHizmetleriDestek.Com sitesi olarak biz,siz değerli ziyaretçilerine her zaman en net cevapları vermek için yayındayız. İsterseniz ilk olarak PTT Kargo ile kısa bir bilgi ile başlayalım.

ptt-kargo-musteri-hizmetleri

PTT markası, sunduğu hizmetlerle beraber en iyi sonuçları elde edebilme hedefini de beraberinde getirmektedir. Ptt Kargo, PTT bünyesinde bulunuyor olmakla beraber, kullanıcıların gönderilerine yönelik olarak hizmet vermektedir. En, boy, yükseklik ve ağırlık değerlerinin dikkate alınarak kargo işlemlerinde fiyatlandırma sağlamaktadır. PTT Kargo, temel olarak uygun fiyat seviyelerinden kargo işlemlerinin gerçekleştirilebilmesine olanak sağlama misyonunu üstlenmektedir. PTT Kargo hizmeti sayesinde, herkes için avantajlı kargo çözümlerinin sunulması hedeflemektedir. Kargo işlemlerinin tamamında sağlanan uygun maliyetli seçeneklerin yanı sıra PTT Kargo hizmetinde ekstra servisler de bulunmaktadır. Düşük ücretlerle sağlanan hizmet anlayışının yanı sıra ek hizmet alabilmeye olanak sağlıyor olması sayesinde her açıdan oldukça özel bir kargo deneyimini yaşatmayı hedefler. Bunlar adrese teslim,mesajla bildirim gibi bir çok ekstra hizmettir. PTT Kargo çoğu firmanın olmadığı her ilçede en küçük yerlerde bile bizlere hizmet vermektedir.

PTT Kargo hizmetlerinden yararlanacak olanlar için PTT’nin en yakındaki merkezlerine internet üzerinde ulaşabilme olanağı mevcuttur. Harita bilgisinden PTT Kargo hizmetinden yararlanılabilecek olan tüm merkezler görülebilmektedir. Kargodaki yüklerin değerlerinin hesaplanmasıyla beraber oluşturulacak maliyet oranları, müşteriler için diğer kargo hizmetlerinden uygun seviyelerde olacak şekilde planlanmaktadır. Ptt Kargo bünyesinde müşterilere sunulan kargo hizmeti, Türkiye’nin her noktasında gerçekleştirilmektedir. Hem yurt içi hem de yurt dışı olmak üzere kargo hizmetini benimseyen PTT ile çalışmak isteyen herkes için takip işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi de mümkündür. Kargonun ne durumda olduğuna ve nerede bulunduğuna yönelik olarak PTT Kargo ile işlem yapan herkes için, PTT tarafından sunulan kontrol işlemleri sayesinde en iyi sonuçlara ulaşabilmek mümkündür.Yani PTT kargo takibi sayesinde kargonuzun bilgisine her an erişebiliyorsunuz. Kargonuzun o an nerede olduğunu internet üzerinden öğrenebiliyorsunuz.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 

  • 444 1 788

Bu telefondan Ptt kargo müşteri hizmetlerine bağlanabilir müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz.Sesli yanıt sistemi ile her türlü probleminizi çözebilirsiniz.Her türlü şikayet,öneri ve dileklerinizi 7 gün 24 saat boyunca bu PTT Kargo iletişim numarasından iletebilirsiniz. Bu telefondan PTT’nin bant kaydı ile karşılacaksınız. Operatörün yönlendirmesi ile PTT kargo temsilcisine ulaşabileceksiniz.

PTT Kargo Çalışma Saatleri

PTT Kargo çalışma saatlerine gelecek olursak şunları söyleyebiliriz.PTT Kargo hafta içi 08.30-12.30 ve 13.30-17.00 arasıdır.Peki PTT kargo hangi günler açık ? PTT kargo hafta sonları açık mı ? Sadece PTT Kargo genel müdürlükleri hafta sonunda Cumartesi günü hizmet vermektedir. Her şube değil.Yanlış anlaşılmasın.Sadece PTT kargo genel müdürlükleri cumartesi günü çalışmaktadır.Bu yazıyı yazdığımız tarihte bu şekilde.Eğer ileride değişirse yazımızı güncelleyeceğimizden şüpheniz olmasın. En güncel ve en doğru bilgileri sizlere ulaştırmak için uğraşıyoruz.


PTT Kargo ile ilgili tüm görüşlerinizi bize de yazabilirsiniz.Yorumlarınızı bekliyoruz. Yorumlarınız bizlere yol gösterecektir. Sitemize giren PTT Kargo kullanıcıları sizin yorumlarınızla firma hakkında fikir sahibi olacaklardır. Müşteri memnuniyeti açısından başınızdan geçen olayları,PTT Kargo ile tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız çok faydalı olacaktır. 

Yorum yap

1 yorum

  • merhaba. Aliexpress çinden aldığımız malları PTT KARGO MU getiriyor ? yoksa aras falan mı .bir ara haberlere cıkmıstı. baska kargolarla gelecek diye.aliexpressten bir şey sipariş ettim 35 günü geçti. ptt kargoya girip sorgulayınca bir şey görünmüyor. bazen görünüyordu nerede olduğu. şimdi aldığım iey görünmüyor. neden olabilir acaba