PTTCELL Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

PTTCELL Müşteri hizmetleri yazımıza hoşgeldiniz.Bu yazıda Pttcell ile ilgili tüm iletişim bilgilerini vereceğiz.Aklınıza takılan soruları bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz.Yorumlarınız bizler için kıymetlidir.Yorumlarınızı bekliyoruz.Şimdi sizlere Pttcell ile kısa bir kaç bilgi verelim.Daha sonrasında ise Pttcell müşteri temsilcisi iletişim bilgilerini verelim.

Türkiye’nin en önemli kurumlarından biri konumunda bulunan, 1840’lı yıllardan günümüze kadar hizmet vermeyi sürdüren PTT; posta, lojistik ve banka hizmetlerine ek olarak Pttcell ile modern dünyanın iletişim ihtiyacına yönelik olarak hizmeti Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına sunmaktadır. 2013 yılında kurulan Pttcell iletişim, PTT çatısı altında hizmet vermektedir. Mobil iletişimin her geçen dönemde daha büyük öneme sahip olmasıyla birlikte, Pttcell tüm kullanıcılarına özel olarak hizmet sunma avantajını beraberinde getirmektedir. Mobil iletişimde avantajlı çözümleri sunma hedefiyle kurulan Pttcell markası, iletişim hizmetlerinde hesaplı olabilmeyi sağlayan fırsatları kullanıcılarına sunan bir marka olma özelliğini taşır. İnsan odaklı hizmet anlayışıyla beraber Pttcell, faturalı ve faturasız olarak özel tarifeler sunmaktadır.pttcell-müşteri-hizmetleri

Pttcell tarafından sunulan avantajlı fiyat seçenekleriyle beraber, mobil iletişimde ihtiyaç duyulan her özelliğin karşılanması hedef noktada tutulur. Yüksek kaliteyi hedef alarak hizmetlerini sürdüren Pttcell ile birlikte sunulan hizmetler arasında faturalı ve faturasız tariflere özel olarak paketler yer almaktadır. Kampanyalı fiyat avantajının da Pttcell müşterilerine sunuluyor olmasıyla beraber online olarak işlem yapabilme avantajını da içerisinde barındırmaktadır. Pttcell’in altyapısı Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. Pttcell, kullanıcıları için hâlihazırda sunduğu tarife ve paketlere ek olarak dönemsel bazda kampanyalar da sunmaktadır. Türkiye’de hizmet veren GSM operatörleri arasında yer alıyor olmasıyla beraber, tüm PTT merkezlerinde satışı gerçekleştirilen iletişim hizmetlerini yeni müşterilerine ve mevcut müşterilerine sunmaktadır.

Pttcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 444 6 788

Pttcell şikayetlerinizi,Pttcell fatura sorgulamanızı, Pttcell kampanya ve tarifelerini bu telefondan Pttcell müşteri temsilcisine bağlanarak öğrenebilirsiniz. Pttcell müşteri hizmetleri ücretli mi diye soracak olursanız.Evet ücretli. 444 lü hatları ararken eğer tarifenizde 444lü hatları aramak tanımlıysa hattınızdaki dakikalardan düşer.Eğer hattınızda dakika yoksa sabit hatları ararken ne ücret ödüyorsanız onu ödersiniz.

Yorum yap

Yorumlar

  • pttcell hangi alt yapıyı kullanıyor ? avea mı ? iyi çekiyor mu. pttcellin çekiş gücü nasıl acaba.bu konular hakkında kullananlardan yorum istiyorum.lüttfen pttcell yorumlarını bekliyorum.ona göre geçicem.