PUPA BİLİŞİM İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pupa Bilişim, 2006 yılında kurulmuş bir teknoloji firmasıdır. Pupa Bilişim Apple ile işbirliği içerisinde olan bir firmadır.Aynı zamanda Premium Reseller unvanına sahiptir. Bu sayede Türkiye’deki en büyük,en geniş yetkili satış ağına sahip diyebiliriz. Pupa Apple(iphone) yetkili teknik servistir.

pupa-bilişim-iletişim-müşteri-hizmetleri-telefon-numarası

Apple yani İphone telefonunuzdaki tüm sorunlar için teknik servis yardımı alabilirsiniz. Sadece telefonlar için değil,tüm Apple ürünleri için teknik servis yardımı alabilirsiniz.Aynı zamanda yeni ürünler de satın alabilirsiniz. İnternet sitelerinden online olarak alışveriş yapabilirsiniz. Eğer isterseniz Pupa mağazalarına giderek de alışveriş yapabilirsiniz. Pupa Bilişim mağazaları şu an İstanbul,Bursa,Samsun,Eskişehir,İzmir,Denizli,Adana,Kayseri,Gaziantep ve Kahramanmaraş şehirlerinde hizmet vermektedir.  Buralarda hem satış mağazası hem de teknik servis hizmetleri vardır.

Pupa Bilişim İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 0850 250 78 72

Çalışma saatleri Hafta içi : 08.30-18.00 dir.

Pupa Bilişim Genel Müdürlük Telefon Numarası

  • Tel : (0216) 445 14 00
  • Fax : (0216) 359 49 24

Pupa Bilişim Mail Adresi 

  • info@pupabilisim.com.tr

Daha önceden sizler de Pupa Bilişim’den alışveriş yapmışsanız ya da teknik servise gitmişseniz tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.Yorumlarınızı bekliyoruz.Yapacağınız yorumlar diğer müşterilere ışık tutacaktır.

Yorum yap