SAMSUNG Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Samsung Müşteri hizmetleri adlı yazımıza hoşgeldiniz. Samsung iletişim ile ilgili tüm detayları sayfamızda bulabilirsiniz. Samsung firması hakkında kısa bilgiler vereceğiz. Daha sonra Samsung ile ilgili aklınıza gelecek her türlü soruna çözüm bulmaya çalışacağız. Bu sayfada neler olduğunu bulmanız için başlıkları kısaca sıralıyoruz. İlgili başlığa tıklayarak yazımızın o bölümüne gitmeniz mümkün. Yaşadığınız sorunu bizlere yorum kısmından yazabilirsiniz. En kısa sürede çözüm için sizlere geri dönüş yapmış oluruz.

>> Samsung Türkiye hakkında kısa bilgiler
>> SAMSUNG Destek Sayfası
>> SAMSUNG Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
>> SAMSUNG Canlı Destek
>> Samsung Müşteri Hizmetleri E-Mail Destek

samsung-musteri-hizmetleri-telefon

Samsung Türkiye hakkında kısa bilgiler

Samsung ülkemizde en çok telefon satışını gerçekleştiren firmadır.Yalnızca telefon değil bir çok ürün satışında ülkemizde önemli yere sahiptir. Samsung Türkiye‘de neler satıyor ? Kısaca bundan bahsedelim. Öncesinde en çok sorulan Samsung Kimin  ? Samsung hangi ülkenin ? sorusuna da cevap verelim. Samsung firması Lee Byung-Chul tarafından kurulmuştur. Samsung Güney Koreli bir şirkettir.

Samsung en çok satışı Mobil kategorisinde gerçekleştirmekte. En başta akıllı telefon geliyor. Herkes şöyle bir etrafına baksın. Ailede en az bir kişi mutlaka Samsung kullanıyordur. Değil mi ? O yüzden en çok satış telefon kategorisinde. Mobil kategorisinde sadece telefon yok. Gençlerin ve çocukların ellerinden düşürmedikleri Samsung tabletler de bu kategoride. Son zamanlarda çıkan gözlükler. Yani giyilebilir samsung ürünleri. 3d gerçeklik gözlüklerinden bahsediyoruz.

Samsung Türkiye’de televizyon satışında da önde gelen firmalardan. Samsung UHD Curved Tv leri Türkiye piyasasına ilk getiren firma diyebiliriz.Her alışveriş merkezine gittiğimizde en çok gördüğümüz markalar arasında olmayı başarmış. Tabi bir firma ne kadar çok ürün satıyorsa o kadar çok da sorun beraberinde geliyor. Bu yüzden bu firmaların servisleri,teknik destekleri,müşteri hizmetleri ne kadar iyiyse o kadar iyi de geri dönüşleri oluyor. Mesela nedir bu olay ? En basitinden bir telefon alıyorsunuz. Bir televizyon alıyorsunuz. Bir yerinde sorun çıkıyor. Servisi arıyorsunuz,müşteri destek hatlarını arıyorsunuz. Ulaşamazsanız,yani kaba dille uygunsuz cevaplar alırsanız, kısaca sorununuzu çözemezseniz bir daha o firmadan ürün alır mısınız ? Ya da birilerine tavsiye eder misiniz ? Cevap çok basit.Tabiki etmezsiniz.

Samsung Telefon ve Televizyon haricinde bir kategoride daha hizmet veriyor. Beyaz Eşya. Bulaşık makinesi,buzdolabı,küçük ev aletleri.Aklınıza gelebilecek her beyaz eşya,küçük ev aletleri Samsung’ta mevcut.

Bu kısa bilgilerden sonra Samsung iletişim telefon numaralarına geçelim.Aklınıza takılan her soruyu sitemize yorum olarak yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.


SAMSUNG Destek Sayfası

Bu sayfa bir çok sorunuza çözüm olabilecek nitelikte. Şimdi vereceğimiz sayfada her ürüne özel destek bilgileri mevcut. En basitinden şöyle. İlk önce ürün seçiyorsunuz. Diyelim ki samsung televizyon ile problem yaşıyorsunuz.Televizyon sekmesine tıklıyorsunuz. Sonra televizyon türünüzü seçiyorsunuz, uhd,hfd vs.  gibi. Sonra modelinizi seçiyorsunuz. Sonra orada en sık soruların soruların çözümlerine ulaşıyorsunuz. Ağ ayarlarını nasıl sıfırlarım vs. gibi. Bu sadece bir örnekti. Hatta bu seçimleri yapmadan direkt ürün kodunuzu yazarak da sık sorularan soruların çözümlerine ulaşabiliyorsunuz. Eğer burada sorunuzun çözümü yoksa Samsung müşteri hizmetleri telefon numarasından arayabilir gerekli bilgiyi alabilirsiniz.Samsung Türkiye Müşteri hizmetlerinin telefon numarasını da yine bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bu sayfaya giderek ürününüz ile ilgili sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.Sorununuz garanti servisi ise dediğimiz gibi samsung iletişimden kendilerine ulaşmanız gerekiyor.O numaraları da verelim.


SAMSUNG Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Samsung iletişimin 0850 li bir numarası yoktur. Bunun yerine 444lü iletişim numarasını kullanıyorlar.

  • 444 77 11

Samsung müşteri hizmetleri destek hattına bu telefondan bağlanabilirsiniz.

Samsung Çağrı Merkezi haftanın her günü 08:00 – 22:00 saatleri arasında hizmetinizdedir.Bu saatler dışında hizmet alamıyorsunuz.


SAMSUNG Canlı Destek

Samsung Canlı Destek (Chat) hizmetimiz her gün 09:00 – 22:00 saatleri arasındadır. Canlı destekten kasıt yazışmaktır. Yani canlı bir şekilde yazışıyorsunuz. Live Chat dedikleri olay. Samsung Whatsapp Destek hattı yoktur.Lütfen okumaya devam edin. Yalnızca size vereceğimiz linkten canlı olarak destek alabiliyorsunuz. Whatsapp’tan çok bir farkı yok. Aynı şekilde mesajlaşarak da destek almak mümkün.

Bu sayfada karşınıza bazı sorular çıkıyor.Bu soruların tamamını doldurursanız çok daha hızlı cevap alabilirsiniz.Şimdi size karşınıza neler çıkacak bir resim ile gösterelim.

samsung-canli-destek

Bu bilgileri doldurduktan sonra en alttaki gizlilik sözleşmesini tikleyip başlat diyorsunuz. Sonra samsung canlı destek müşteri temsilcisi sizinle yazışmaya başlayacaktır. Sorununuzu böylece çözümleyebileceksiniz.


Samsung Müşteri Hizmetleri E-Mail Destek

Samsung ile mail olarak da iletişime geçebiliyorsunuz. Genel ve teknik destek olmak üzere iki yolla iletişime geçebiliyorsunuz.

  • http://www.samsung.com/tr/support/erms/

Bu linkten mail atabiliyorsunuz.  Hangi ürünle ilgili problem yaşıyorsanız onları seçerek ilerliyorsunuz.Sonra mail yazıp iletişime geçebiliyorsunuz.


Bu yazımızda Samsung iletişim yollarının hepsini vermeye çalıştık.  Samsung müşteri yorumlarınızı sitemize yazarak tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sizin yorumlarınızla diğer müşteriler fikir sahibi olacaklardır. Yorumlarınızdan yararlanacaklardır. Yorumlarınızı bekliyoruz. Sorularınızı ve şikayetlerinizi bizlere yazabilirsiniz. Çözmek için en kısa sürede cevap vermeye çalışacağız.

Yorum yap

Yorumlar

  • 2006 yılından beri ailecek samsung kullanıyoruz e250 s3 1,5 yıldır a7 ama bu a7 beni samsunga dusman etti bıktırdı bu kadar cok arıza yapan telefon hic kullanmadım

  • samsung müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilri myim acaba şimdi diyeceklerimi. note 5 telefon anakart yandı. garantisi de bitti. şimdi bu telefonu samsung teknik servise yaptırsak garanti kapsamında olur mu yani ? yani bozulursa bidaha tekrar yaparlar mı ? telefon için ayrı bir samsung müşteri hizmetleri yok değil mi