Show TV REFLEKS Yarışması Başvuru Formu

Show TV‘de yayın hayatına başlayan REFLEKS yarışması ile karşınızdayız. Refleks Yarışmasını’nın sunuculuğunu Güldür Güldür’den alışkın olduğumuz o müthiş sunucu Ali SUNAL yapıyor.

Show TV ekranlarındaki bu şahane yarışmaya katılmak için sayfamıza geldiniz.En ince ayrıntısına kadar sizlerebu detayları vereceğiz.Hiç merak etmeyin.Belki siz de REFLEKS‘e kabul edilirsiniz. Sizleri Show TV ekranlarından izleriz.

Bu yarışmanın bazı özellikleri var. Çünkü bu yarışmada Türkiye’de ilk defa kullanılan çekim teknikleri var. Ekranların başından ayrılmadan izleyeceğiniz bir program Refleks. Heyecan dolu oyunlar sizleri bekliyor. MusteriHizmetleriDestek.Com sitesi bu yarışmaya nasıl başvurulur sizlere en net şekilde açıklıyor.

refleks-başvuru-formu

Refleks yarışması başvuru şartları nelerdir ?

Eğer siz de adı üstünde reflekslerinize güveniyorsanız mutlaka bu yarışmaya katılmalısınız. Ödül ne mi ? Ödül gerçekten çok iyi. Muhteşem bir ev ! Yarışmaya katılmak için bazı şartlar mevcut. Bu şartları sağlarsanız yarışmaya katılabilirsiniz. Refleks yarışması başvuru şartları en başta şöyle.Ailenizden 3 kişilik bir takımla katılabiliyorsunuz. Sizle beraber toplamda 3 kişi oyun oynayacak.Başvuru yaparken de bir tane yedek üye isteniyor. Yani toplamda 4 kişinin bilgilerini yazacaksanız. Bunu başvuru yaparken belirtiyorsunuz.Ailenizden yakınlık derecesini başvuru formunda yazıyorsunuz. Anne mi olacak baba mı olacak. Kardeş olur mu ? Kuzen olur mu ? gibi soruların belli bir cevabı yok. Çünkü belirtilmemiş. Sizler başvuru formunu dolduruyorsunuz. Sonra sonucu bekliyorsunuz.

Siz de bu ilginç oyunların oynandığı yarışmaya katılmak isterseniz, şimdi sizlere anlatacağımız şekilde başvuru yapmanız gerekiyor.


Show TV Refleks Yarışması Başvuru Formu 


Yarışmaya bu link haricinde biryerden başvuru mümkün değil. Sitemize gelen yoğun sorulardan başı şu soru çekiyor. Show Tv Refleks yarışması whatsapp başvuru hattı nedir ?   Show TV REFLEKS yarışması başvuru telefon numarası nedir ?  Malesef bu soruların bir cevabı yok. Çünkü Show TV’de yayınlanan bu yarışmaya tek bir yolla başvuru yapabiliyorsunuz. O da yukarıda verdiğimiz linkte. Başvuru linkine tıklıyorsunuz. Karşınıza bazı sorular çıkıyor. Bu sorulara doğru olarak cevap veriyorsunuz.

Başvuru formunda sorulan sorular şu şekilde:

Adınız:
Soyadınız:
Cinsiyet:
Yaşınız:
Eğitim:
Meslek:
Ev telefonu:
Cep telefonu:
E-Posta adresiniz :
Adresiniz:

Bu bilgileri doldurktan sonra bir adet de fotoğraf yüklemeniz isteniyor.Fotoğrafları da yükledikten sonra başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Refleks yarışması ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yap