Sinbo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Küçük ev aletleri denilince ilk akla gelen markalardan birisi Sinbo‘dur. Pişirtme kızartma,içecek hazırlama,kişisel bakım,süpürge,ütü,ısıtma soğutma aletlerini üreten bir markadır. Sinbo’nun 21 yıllık bir geçmişi vardır. Türkiye’nin en önemli,en gelişmiş küçük ev aletleri üretim merkezlerinden birisidir. Günümüzde 80 ülkeyi geçen ihracat hacmi vardır.Turquality destek programı ile Sinbo bir dünya markası haline gelmiştir.

sinbo-müşteri-hizmetleri

Sinbo’nun büyük modern tesislerde olmak üzere günlük üretim kapasitesi yaklaşık 40.000 adettir.  Sinbo uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri müşterilerine ulaştırmayı vizyon olarak gören bir markadır. Türk malı olan Sinbo bütün dünyada iyi derecede satışlar yapmaktadır.

Sinbo küçük ev aletlerinde düşük enerji ve yüksek güç ile elektrik tüketimi azaltılmıştır. Yani ekonomiktir. Tasarrufludur.

Sinbo Teknik Servis

Sinbo’da Kapıdan Kapıya Teknik Servis hizmeti vardır.  Sinbo müşteri hizmetleri sıkıntı yaşadığınız ürünü evimizin kapısından teslim alıyor,10 iş günü içerisinde tamirini yapıyor , eğer gerekiyorsa yenisini ile değiştirip , tekrar kapınıza teslim ediyor. Yani satılan ürünlerin her zaman arkasında durduklarını gösteriyorlar. Ürünlerin 2 yıl boyunca garantili olduğunu da unutmamak gerekir.

Sinbo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ( Evden Eve Ücretsiz Teknik Servis ) 

  • 0850 811 65 65

Sinbo İletişim Mail Adresi

  • info@sinbo.com.tr

Sinbo Teknik Servis Talebi

Bu formu doldurarak sinbo’dan teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.


Eğer siz de daha önceden sinbo kullanmışsanız bize müşteri yorumlarınızı yazabilirsiniz. Yazılan Sinbo müşteri yorumlarını yorum kısmında bulabilirsiniz.

Yorum yap